Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.


Która betoniarnia ma do zaoferowania zaprawy murarskie i podsypki?

Dodano: 2022-10-18

WWW: https://matbud-torun.pl/

Telefon: 56 674-30-20

Miejscowość: Rozgarty

Adres: Leśna 5

Kod pocztowy: 87-134

Źródło: https://matbud-torun.pl/betoniarnia-bydgoszcz-ul-przemyslowa-27/


Autor: Natasza TomaszewskaOpis:


Bardzo rzadko spotyka się obecnie budowy domów, przy których wznoszeniu wykorzystuje się do zalania ław czy stropów beton produkowany na placu w betoniarkach. Przeważnie firmy zajmujące się budową korzystają z gotowych prefabrykatów oraz betonu wytwarzanego w firmach, które dostarczają ten materiał do klienta specjalnymi pompogruszkami. Najczęściej firmy mają też specjalne podajniki rurowe pozwalające na równomierne rozprowadzenie betonu i znaczne przyspieszenie prac.

Chcąc szybko i sprawnie prowadzić dowolną budowę, warto zdecydować się na współpracę z przedsiębiorstwem zrzeszającym 13 różnych firm, wśród których są sklepy budowlane rozsiane po znacznym obszarze centralnej i północnej części kraju. Jedną z nich jest też nowoczesna betoniarnia działająca w Bydgoszczy. Zakład ten jest wyposażony w węzeł betoniarski sterowany komputerowo, pozwalający na wytwarzanie różnych mieszanek, dopasowanych do oczekiwań klientów. Nad jakością wyrobów czuwa akredytowane laboratorium badawcze, nadzorujące też system odpowiedzialny za dozowanie poszczególnych składników oraz dodatków chemicznych.

Przedsiębiorstwo Mat-Bud współpracuje z klientami prywatnymi i biznesowymi, dostarczając im nie tylko beton towarowy w różnych klasach, ale też:

  • podsypki betonowe,
  • podsypki betonowo-piaskowe,
  • podsypki cementowo-piaskowe,
  • mieszanki stabilizowane cementem,
  • zaprawy murarskie.

Firma ta dysponuje betonowozami, pompogruszkami, samochodami ciężarowymi i wywrotkami o różnej ładowności, dlatego może dostarczyć każdą ilość zamówionego materiału. W jej flocie są też stacjonarne pompy do betonu o wysięgniku nawet do 60 m, dlatego z usług hurtowni mogą korzystać także duże przedsiębiorstwa budowlane, wznoszące wielopiętrowe budynki.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Auto Serwis Kwiatowa

Amer Event

Wycieczkownia

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.