MBA Sport Sp. z o.o.


mbasport.pl - Nawierzchnie na place zabaw

Dodano: 2021-03-31

WWW: https://mbasport.pl/

Telefon: Nadarzyn

Miejscowość: Nadarzyn

Adres: Kwitnąca 10

Kod pocztowy: 05-830

Źródło: https://mbasport.pl/technologia/bezpieczne-nawierzchnie


Autor: Oskar Kamiński


Opis:


Plac zabaw to wartościowa inwestycja, która z pewnością przyciągnie w słoneczne dni wielu rodziców z ich pociechami. Tego typu miejsca powinny stać się stałym elementem przestrzeni każdego osiedla, terenów atrakcyjnych turystycznie, parków, nie mówiąc już o tym, że jest to podstawa, jeśli chodzi o wyposażenie placówek opiekuńczo-wychowawczych dla najmłodszych.

Decydując się na montaż takiej atrakcji, oprócz wrażeń estetycznych czy możliwości zabaw dla dzieci nie należy zapominać o kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Place powinny być odpowiednio ogrodzone, a ich konstrukcja stabilnie przytwierdzona do podłoża. Pozwoli to zapobiec nie tylko szybkiemu zniszczeniu poszczególnych elementów, ale także ich kradzieży. 

Warto także postarać się o właściwie dobraną nawierzchnię. Minęły już czasy, kiedy była to kwestia, na którą nie zwracano zbytniej uwagi lub też stosowano nieodpowiednie materiały, które nie spełniały oczekiwań i po krótkim czasie użytkowania wyraźnie zaniżały estetykę całości lub ich popękana powierzchnia sama stanowiła poważne zagrożenie.

Dziś nawierzchnie na place zabaw także muszą posiadać odpowiednie certyfikaty jakości i potwierdzenia, że spełniają wymagane normy. Przy składaniu zamówienia należy bezwzględnie upewnić się, że dostawca takowe dokumenty posiada i może je udostępnić nabywcy. 

Firmą, która spełnia powyższe wymagania, jest MBA SPORT Sp. z o. o. To rzetelny i posiadający rzesze zadowolonych klientów realizator zamówień na pokrycia placów zabaw i obiektów sportowych. Proponuje łatwe w montażu, a jednocześnie bardzo wytrzymałe rozwiązanie, jakim jest nawierzchnia wykonana z materiałów syntetycznych. Jest to opcja gwarantująca nie tylko estetyczny wygląd, ale także wygodę użytkowania. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom amortyzacyjnym i antypoślizgowym, pozwala uniknąć wielu urazów, które mogłyby wyniknąć z przypadkowego upadku podczas zabawy lub też zapobiega późniejszym bólom kolan, gdy tego typu nawierzchnia znajduje się na przykład na siłowni na świeżym powietrzu czy na bieżni. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.