Medycyna Estetyczna Anna Butowska


Toksyna botulinowa w Gdańsku - dla kogo?

Dodano: 2023-02-11

WWW: https://www.medestetycznabutowska.pl/

Telefon: 730-000-550

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Chmielna 71/3

Kod pocztowy: 80-748

Źródło: https://www.medestetycznabutowska.pl/toksyna-botulinowa/


Autor: Natasza Tomaszewska


Opis:


Zabiegi medycyny estetycznej są coraz tańsze i lepiej dostępne, zatem też ludzie są w nich coraz lepiej zorientowani, nawet gdy sami z nich nie korzystają. Na pewno do najbardziej znanych zabiegów należy ostrzykiwanie toksyną botulinową celem odmłodzenia skóry. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z tego, iż substancja ta, blokująca przewodnictwo nerwów między mięśniami i nerwami, ma znacznie więcej zastosowań. Przekonać się o tym można, zaglądając na stronę medestetycznabutowska.pl.

W gabinecie medycyny estetycznej w Gdańsku toksyna botulinowa jest oczywiście stosowana do usuwania zmarszczek, a także innych niekorzystnych zmian na twarzy, ale warto wiedzieć, że nie dotyczy to tylko zmian związanych ze starzeniem. Ostrzykiwanie tym składnikiem może też poprawić wygląd twarzy w przypadku nieodpowiednich rysów, można wymodelować na przykład czubek nosa czy brodę. Kiedy zaś chodzi o redukcję zmarszczek mimicznych, to potrzebować mogą tego nie tylko osoby dojrzałe, ze starzejącą się skórą, ponieważ zmarszczki te często pojawiają się na twarzy dużo wcześniej. Jest to związane z bogatą mimiką, a nie upływem czasu.

Poza tym gabinet wykorzystuje toksynę także do innych zabiegów. Jednym z nich jest leczenie bruksizmu, czyli zgrzytania zębami, tak naprawdę przyjmującego najczęściej postać silnego zaciskania zębów w czasie snu, oczywiście w sposób niekontrolowany. Wstrzyknięcie toksyny w okolice szczęki i żuchwy pozwala rozluźnić mięśnie, co chroni przed uszkodzeniem zębów, do jakiego nieuchronnie doprowadza bruksizm, a także bólami głowy i twarzoczaszki.

Jeszcze inną opcją jest leczenie z użyciem tej metody nadmiernej potliwości, przede wszystkim pod pachami. Na zabieg taki najczęściej decydują się osoby, którym nic innego nie pomaga.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Tapestry

Agroturystyka Koziołkowo

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.