Metal-Place


Kolorowe żagle przeciwsłoneczne na wymiar - jaki dostawca?

Dodano: 2023-02-09

WWW: https://metal-place.pl

Telefon: 506 496 111

Miejscowość: Żuromin

Adres: Mickiewicza 14

Kod pocztowy: 09-300

Źródło: https://metal-place.pl/zagle-przeciwsloneczne/


Autor: Dominika SzymańskaOpis:


Na wyposażeniu żłobkowego lub przedszkolnego placu zabaw oprócz huśtawek, bujaków czy piaskownic powinna znaleźć się też zadaszona strefa, w której maluchy będą mogły usiąść, zwłaszcza w bardzo gorące dni. Warto postawić na model rozkładany, z opcją przeniesienia w konkretne miejsce. Do zapewnienia dzieciom osłony przed słońcem przydadzą się żagle przeciwsłoneczne, dostępne na wymiar. Łatwo je rozwinąć, kiedy tylko są potrzebne, a następnie złożyć. Jeśli materiał ulegnie zabrudzeniu, można go po prostu wyprać, bez obawy, że spłowieje lub się zniszczy. Należy tylko pamiętać, by stosować się do zasad wskazanych przez producenta.

W ofercie firmy Metal Place – Producent placów zabaw dla dzieci klient znajdzie certyfikowane osłony przeciwsłoneczne dostępne w zróżnicowanej kolorystyce oraz w wielu rozmiarach do wyboru. Istnieje możliwość zamówienia poszczególnych elementów według indywidualnego zapotrzebowania. Dostawca gwarantuje, że jego wyroby spełniają wymogi jakościowe obowiązujące nie tylko w Polsce, ale także w Unii Europejskiej. 

Konstrukcję łatwo zamontować w wybranym miejscu i jest ona bezpieczna dla dzieci. Żagle można instalować na specjalnie wyprofilowanych stojakach, tworząc tym samym wielokolorowe parasole. Przywieszając jeden koniec materiału do ściany, a kolejny do słupka lub drzewa, tworzy się ten sposób zadaszenie nad taras i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń wewnątrz budynku. Osłony sprawdzają się na co dzień, podczas wyjść dzieci na plac zabaw, dalszą pieszą wędrówkę, a także w trakcie różnego rodzaju imprez na świeżym powietrzu, na przykład rodzinnych pikników czy Dnia Dziecka. Ich wielobarwność z pewnością podkreśli odświętny charakter zabawy.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.