MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA


Gdzie istnieje konieczność instalacji okien dymowych?

Dodano: 2023-02-21

WWW: https://mpskylights.pl/

Telefon: +48 61 279 44 44

Miejscowość: Luboń

Adres: Świętokrzyska 5

Kod pocztowy: 62-030

Źródło: https://mpskylights.pl/okna-oddymiajace-i-okna-napowietrzajace/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Okno

Autor: Konstanty KowalskiOpis:


Jednymi z najważniejszych systemów wchodzących w skład ochrony przeciwpożarowej są m.in. oddzielenia przeciwpożarowe oraz systemy oddymiania. W wielu obiektach, poza budynkami jednorodzinnymi, są one wymagane przepisami i prawem budowlanym. Za ich montaż odpowiadają właściciele budynków, którzy często poszukują wysokiej jakości, trwałych i niezawodnych rozwiązań.

Od wielu lat działa na rynku przedsiębiorstwo MP Skylights, oferujące wiele systemów oddymiania. Jest to jednocześnie producent i dystrybutor, który może się zająć również montażem. Obsługuje klientów indywidualnych i firmowych, którym zależy na wysokiej jakości i innowacyjności tych rozwiązań. Jego artykuły mają odpowiednie certyfikaty i są dopuszczone do użytku na terenie wszystkich krajów unijnych.

Wśród bogatego asortymentu producent ten ma również rozmaite okna dymowe, idealnie nadające się do wykorzystania w różnych obiektach użyteczności publicznej, w których nie ma możliwości montażu standardowych klap oddymiających. Aby łatwiej było użytkować te okna, są one wyposażone w siłowniki elektryczne, a klient ma do wyboru sposób sterowania nimi. Mogą one być sterowane za pomocą centralki, czujki lub przycisków alarmowych. Firma bez problemu dostosuje je do potrzeb nabywcy. W sprzedaży są różne modele, dzielące się ze względu na sposób otwierania, czyli:

  • uchylne,
  • rozwierne,
  • obrotowe,
  • otwierane automatycznie.

Okna oddymiające tego producenta mają też inne przeznaczenie. Można je wykorzystać do przewietrzania podczas zwykłego użytkowania, a także do doświetlania wnętrz. Aby były zgodne z wymaganiami, wymiar powierzchni czynnej jest obliczany indywidualnie, z dokładnością do 1 cm. Szukając takiego rozwiązania, wystarczy skontaktować się z producentem.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.