NAWITEL Sp. z o.o. sp. k.


Przeciski - http://www.nawitel.pl/pl

Dodano: 2021-10-09

WWW: http://www.nawitel.pl/pl

Telefon: 713337596

Miejscowość: Kobierzyce

Adres: Atramentowa 10

Kod pocztowy: 55-040

Źródło: http://www.nawitel.pl/pl


Autor: Zuzanna Lewandowska


Opis:


Wszelkie prace wykonywane jako ingerencja w strukturę gruntu powinny być nadzorowane przez specjalistę. Jest to niezbędne, gdyż nawet standardowy przekop pod rurę kanalizacyjną może okazać się w dalszej przyszłości sporym problemem, gdy okaże się, że koparka naruszyła podziemny ciąg wodny i teren wokół przekopu co chwilę zamienia się w zalaną przestrzeń, z której bardzo trudno wypompować zalegającą wodę i błoto.

Obecnie coraz częściej wykorzystywanym sposobem na uzbrojenie działki w niezbędne media są podziemne przeciski. To nowoczesna technika, polegająca na poprowadzeniu przewiertu pod powierzchnią gruntu na określonej głębokości, aby nie doprowadzić do zawalenia lub osunięcia się ziemi. O tym, w jaki sposób przeprowadza się tego rodzaju proces, można przeczytać na stronie nawitel.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się firma, która obecnie jest jednym z czołowych polskich realizatorów, jeśli chodzi o przeciski i ich wykonywanie na zlecenie.

Wiele osób waha się, czy powyższa metoda jest odpowiednią alternatywą dla standardowego przekopu. Boją się też, że mimo zapewnień wykonawcy, dojdzie do nieprzewidzianej sytuacji, której skutki mogą znacząco zwiększyć kosztorys czynionej inwestycji. Owszem, może się zdarzyć, że różne czynniki mogą wpłynąć na zwiększenie ceny za usługę przewiertu, jednak pracownicy firmy, którzy podejmują się tego rodzaju realizacji, dokładają wszelkich starań, aby wykluczyć jakiekolwiek nieprawidłowości lub przeciwności już na etapie opracowywania planów usługi. 

Każde zlecenie jest wcześniej gruntownie analizowane. Na miejsce, gdzie ma powstać przewiert, wysłani są fachowcy, którzy określają strukturę gleby oraz analizują jej poszczególne warstwy pod kątem twardości, sypkości i nośności. Dodatkowo monitoruje się również wszelkie przepływy wodne podziemne, które również mają niebagatelne znaczenie dla sukcesu całej operacji. Zazwyczaj ich występowanie generuje potrzebę zmiany kierunku przecisku i tym samym ominięcie ciągu. Jest to również istotne w kontekście dalszego użytkowania danej działki, gdyż zapobiega niekontrolowanemu zalaniu gruntu. 

Wspomniana wcześniej firma poleca swoje usługi w gestii wykonania bezpiecznych przewiertów na każdym rodzaju działki. Chętnie podejmie się poprowadzenia instalacji pod drogami, w tym także trasami szybkiego ruchu.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Perfect Bust

LUPU s.c.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.