Novento Sp. z o.o. Sp. j.


Wypożyczalnia z koncentratorem tlenu - gdzie znaleźć?

Dodano: 2022-01-04

WWW: https://novento.pl

Telefon: 531 419 147

Miejscowość: Poznań

Adres: Bastionowa 33

Kod pocztowy: 61-663

Źródło: https://novento.pl/wypozyczalnia-sprzetu-medycznego/


Autor: Dominika SzymańskaOpis:


Osoby poszukujące sprawnego i bezpiecznego sprzętu służącego do dostarczania tlenu w warunkach domowych nie zawsze mają możliwość skorzystania z wypożyczenia urządzeń w swojej placówce medycznej. Przeglądanie ofert sklepów rehabilitacyjnych nie zawsze jest owocne, gdyż proponowany tam asortyment jest dość drogi i często wymaga długotrwałej, realizowanej we własnym zakresie nauki ustawień. W przypadku takich urządzeń, jak respiratory czy inne maszyny ratujące życie jak najszybsze rozpoczęcie korzystania z nich przez pacjenta ma kluczowe znaczenie, dlatego wybierając dostawcę sprzętu medycznego, należy się upewnić, że może on w ramach usługi zaproponować montaż i przeszkolenie w gestii użytkowania swoich produktów. 

Obecnie taką opcję udostępnia firma Novento Sp. z o.o. Sp. j. To działający od lat na polskim rynku dystrybutor zarówno materiałów medycznych, jak i sprzętu ratującego zdrowie i życie. Na swojej stronie internetowej przedstawia się również jako wypożyczalnia. Dostarcza koncentrator tlenu, respiratory, ssawki oraz innego rodzaju urządzenia ułatwiające oddychanie, także znajdujące zastosowanie w terapii antynowotworowej. Proponuje produkty posiadające odpowiednie certyfikaty jakości, obsługiwane przez kompetentnych specjalistów. 

Przygotowana oferta została dokładnie opisana online. Realizator jest w stanie zaproponować modele stacjonarne i przenośne. Każdorazowo podaje również od razu cenę wynajmu urządzenia, z gwarancją nieponoszenia przez pacjenta dodatkowych kosztów. Chory i jego rodzina mogą dzięki temu lepiej zorganizować i zaplanować domowy budżet, co jest często niezbędne przy wysokich wydatkach na leczenie. 

Firma dysponuje również zespołami medycznymi, które świadczą usługi w zakresie ochrony zdrowia i życia wśród osób wymagających różnego rodzaju wentylacji. Koszt takich wizyt w domu pacjenta może być refundowany z NFZ. W trosce o bezpieczeństwo chorego realizator zastrzega sobie konieczność spełniania pewnych warunków, niezbędnych do przeprowadzenia leczenia.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.