Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Profesjonalny odzysk metali kolorowych

Dodano: 2021-11-12

WWW: https://ekonycz.pl/

Telefon: +48 12 290 03 30

Miejscowość: Kraków

Adres: Płk. Dąbka 8C

Kod pocztowy: 30-732

Źródło: https://ekonycz.pl/odzysk-metali/


Autor: Konstanty KowalskiOpis:


Usługi związane z recyklingiem rozwijają się dynamicznie i bazują na nowych, przynoszących doskonałe rezultaty technologiach. Takie świadczenia oferuje firma Nycz, przeprowadzając odzysk metali kolorowych, bazujący na innowacyjnych procedurach. Dodatkowo w ramach wskazanego świadczenia może być też wykonany odzysk soli metali z odpadów o charakterze przemysłowym. Zakres każdego zlecenia ustalany jest indywidualnie, w zależności od tego, jakie dokładnie metale i w jakiej ilości posiada klient. Pracownicy firmy przyjeżdżają po odpady, gdy zleceniodawca nie ma możliwości ich przekazać osobiście. Następnie, już w siedzibie zajmują się ich selekcją i po szczegółowej analizie dokonują kwalifikacji. Analizy są rzetelne, ze względu na to, że eksperci, którzy się nimi zajmują, dysponują nowoczesnym sprzętem w laboratorium działającym na terenie przedsiębiorstwa.

Dokładna lista odpadów wraz z kodami podana jest na stronie zakładu, w wyraźnie zaznaczonym miejscu. Klienci mogą też poprosić pracowników o przedłożenie dokumentów. Do odzysku mogą przeznaczyć między innymi: 

  • szlamy i osady z miedzi, niklu i cynku;
  • siarczan miedzi;
  • katalizatory cynku i miedzi;
  • pyły cynku i miedzi;
  • kąpiele galwaniczne chromu.

Skład chemiczny poszczególnych substancji jest sprawdzany w laboratorium i na podstawie uzyskanych wyników podawana jest cena za przekazane metale kolorowe. Usługi realizowane są sprawnie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zastosowanie nowoczesnego sprzętu jest gwarancją tego, że wszystko będzie wykonane w bezpiecznych warunkach. Przedsiębiorstwo nie daje żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość przekazywanego do odzysku materiału. Mogą to być zarówno małe, jak i duże zbiory metali kolorowych. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

prace.edu.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Stalgar

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.