Paleczny Sp. z o.o.


KIP - jaki realizator?

Dodano: 2022-08-08

WWW: https://www.paleczny.pl

Telefon: 500595959

Miejscowość: Warszawa

Adres: Kaliszówka 4

Kod pocztowy: 01-909

Źródło: https://www.paleczny.pl/oferta/karta-informacyjna-przedsiewziecia-kip/
https://arslege.pl/karta-informacyjna-przedsiewziecia/k137/a91975/
https://www.gov.pl/attachment/04dea2e8-52be-4181-8730-5dfd34e6f2e1

Autor: Gabriel MrózOpis:


Polskie prawo wymaga, by inwestor planujący jakiekolwiek działania, które będą mieć wpływ na lokalne środowisko, uzyskał wcześniej odpowiednie pozwolenia. Zakres potrzebnej dokumentacji może obejmować szereg pism oraz wniosków skierowanych do konkretnych urzędów. Nie każdy właściciel nieruchomości lub jego współpracownicy legitymują się kompetencjami pozwalającymi na samodzielne opracowanie wymaganych treści. Zwykle w złożonych papierach zdarzają się pomyłki, co znacznie wydłuża procedurę uzyskania zgody oraz wpływa na zwiększenie kosztów inwestycyjnych.

Kadra firmy Paleczny Sp. z o. o. stara się pomagać osobom, które mają problemy z przygotowaniem dokumentacji poglądowej dotyczącej planów zagospodarowania terenu. Pracownicy, którzy podejmują się wsparcia, to grupa fachowców, doskonale znająca zarówno polskie prawo w zakresie jakichkolwiek działań mających wpływ na środowisko, jak i wymogi poszczególnych urzędów. Zlecając im wykonanie Karty Informacyjnej Przedsiębiorstwa (KIP) czy operatu wodno - prawnego, klient ma pewność, że opracowanie będzie zrobione rzetelnie, bez pomyłek (także tych merytorycznych), przygotowane w jak najkrótszym czasie.

Domeną firmy jest także doradztwo. Kadra zaprasza do kontaktu przedsiębiorców oraz prywatnych inwestorów, poszukujących pomocy przy właściwym zaplanowaniu działań związanych z przebudową obiektów wielkopowierzchniowych, emisją gazów, regulacjami akwenów wodnych (wód stojących i płynących) oraz uzyskaniem oficjalnych pozwoleń. Pracownicy od lat wspierają klientów reprezentujących różne branże, dbając jednocześnie o podnoszenie własnych kompetencji i aktualizację wiedzy, zwłaszcza z zakresu zmian prawa. Oferowana pomoc ma charakter odpłatny. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.