PHU Jan Dudek Woodbuy


Studia stomatologiczne (płatne) na Słowacji - jakie korzyści?

Dodano: 2022-12-03

WWW: https://studiaslowacja.eu

Telefon: 884 884 138

Miejscowość: Braniewo

Adres: Elbląska 18b

Kod pocztowy: 15-500

Źródło: https://studiaslowacja.eu/


Autor: Ryszard MaciejewskiOpis:


Pierwszym krokiem do zdobycia dyplomu stomatologa jest dostanie się na odpowiednie studia. Kierunek, po którym można podjąć pracę jako wykwalifikowany dentysta, cieszy się od lat sporym zainteresowaniem maturzystów. Przekłada się to na rokroczne podnoszenie limitu punktowego, jaki uprawnia do otrzymania upragnionego indeksu. Dla osób, którym nie powiodło się na maturze, to spory problem, nierzadko rujnujący ich marzenia o przyszłej karierze.

W takiej sytuacji rozwiązaniem jest rozpoczęcie poszukiwań uczelni, która prowadzi rekrutację studentów poprzez egzamin wstępny. Taki sposób weryfikacji jest stosowany na Uniwersytecie medycznym w Koszycach i Bratysławie. Placówki te chętnie przyjmują w swoje szeregi również maturzystów z Polski. 

Studiowanie na słowackich uczelniach daje sporo korzyści. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg po obu stronach granicy dojazd na miejsce nie sprawia problemu (zarówno Polska, jak i Słowacja zniosły po przystąpieniu do Schengen w 2007 roku kontrole graniczne). Oferta nauczania także jest atrakcyjna. Obejmuje nie tylko wspomniane studia stomatologiczne (płatne), ale też równie wartościową dla przyszłego rozwoju zawodowego medycynę lub farmację.

Osoba pragnąca podjąć studia na powyższej uczelni może skorzystać też z pomocy w przygotowaniach do egzaminów wstępnych, które odbywają się w systemie pytań zamkniętych, opracowanych w języku angielskim. Tego rodzaju wsparcie proponuje kadra firmy PHU Jan Dudek Woodbuy z Braniewa. Pracownicy polecają się też jako ratunek przy poszukiwaniu odpowiedniego lokum na czas nauki w obcym mieście. Działają też jako punkt wymiany kontaktów zrzeszający Polaków studiujących za granicą, z dala od rodzinnego domu czy znajomych.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Turbo-Centrum

Nowoczesny Angielski

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.