Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


Kancelaria rozwód Warszawa

Dodano: 2020-01-29

WWW: https://adwokat-rodzinny.com/

Telefon: 22 308-55-00

Miejscowość: Warszawa

Adres: Aleja Solidarności 119/125

Kod pocztowy: 00-897

Źródło: https://adwokat-rodzinny.com/rozwody/


Autor: Radosław MrózOpis:


Rozwód nie musi oznaczać ani rozpadu życia, ani jego sparaliżowania toczącymi się bez końca bataliami sądowymi. Jak każda kwestia dużej wagi, wymaga on  właściwej refleksji i przygotowania.  Wiąże się z koniecznością zachowania interesu obu rozchodzących się stron.  Jeszcze ważniejszą sprawą w trakcie toczenia się procesu będzie także zabezpieczenie przyszłości dzieci i zminimalizowanie wpływu, jaki na ich życie wywiera fakt rozejścia się rodziców. 

Kiedy zapada już ostateczna decyzja o rozwodzie, jedną z najpilniejszych kwestii do uwzględnienia pozostaje podział majątku pomiędzy obie zaangażowane strony. Z pozoru trudny do rozwiązania problem wymaga zazwyczaj ugody lub wyroku sądu. Chodzić przecież może o majątek wypracowany wspólnie na przestrzeni wielu lat przez oboje małżonków. Jeżeli w momencie zawierania małżeństwa nie nastąpiło podpisanie intercyzy, problemy gromadzące się wokół sprawiedliwego rozdziału potrafią mieć duży wpływ na sam przebieg oraz długość całego procesu sądowego.

Dobra kancelaria to bezbolesny rozwód. W Warszawie znalezienie dobrego adwokata, który stawia zawsze na pierwszym miejscu dobro swoich klientów, nie jest proste. Powierzając prawnikowi poprowadzenie sprawy rozwodowej, dobrze jest sprawdzić, jakie posiada doświadczenie i czy jego renoma może być gwarancją, że cały uciążliwy przebieg skończy się po naszej myśli. Warto udać się na konsultacje, przedstawić swój punkt widzenia i wysłuchać  kogoś, kto doprowadził do szczęśliwego zakończenia liczne sprawy swoich klientów, znajdujących się w podobnej sytuacji. Adwokat rodzinny Piotr Chmielewski od lat prowadzi sprawy rozwodowe w Warszawie. Dogodne usytuowanie Kancelarii sprawia, że jest ona łatwo dostępna i nie potrzeba dodatkowo nakładu drogi i czasu, aby zarezerwowawszy spotkanie, wstąpić na osobiste konsultacje. Kancelaria znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie Muranowa, na skrzyżowaniu Alei Solidarności i Jana Pawła II, zaledwie kilka kroków od gmachu Sądów. Zapoznanie się z opinią biegłego prawnika znacznie zwiększa szanse na pomyślne potoczenie się sprawy przed sądem.
 Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.