Pomoc Drogowa Bogumił Kuś


Autolaweta szczecin - https://www.autoholowanie-szczecin.eu/

Dodano: 2020-11-04

WWW: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/

Telefon: 513 755 400

Miejscowość: Szczecin

Adres: Budziszyńska 29a

Kod pocztowy: 70-023

Źródło: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/


Autor: Alan ZającOpis:


Jeśli komuś przynajmniej raz zdarzyła się niespodziewana sytuacja na drodze, awaria, kolizja albo po prostu zabrakło paliwa, to niezależnie od skali problemu wie, jak ważne jest to, aby od razu skontaktować się z profesjonalną pomocą drogową.

Odnosi się to również do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, dla których dostępna jest autolaweta w Szczecinie, należąca do firmy Pomoc Drogowa Bogumił Kuś. Dzwonić można pod wskazane na stronie internetowej firmy numery całodobowo, każdego dnia. Nie ma tutaj znaczenia, czy są to dni powszednie, weekend, czy dni świąteczne. Dużą zaletą jest również to, że sprawne lawety pojawiają się na miejscu tak szybko, jak to możliwe. To, że nie trzeba długo czekać, jest komfortowe dla kierowców. Zwłaszcza gdy pilnie muszą dostać się w konkretne miejsce. Na lawecie samochód zostanie przetransportowany przez doświadczonych pracowników albo do pobliskiego warsztatu, albo tam, gdzie życzy sobie tego klient.

Dodatkowo, jeśli laweta jest wzywana na miejsce wypadku, to kierowca może liczyć, że usługi przewozu będą pokryte z OC sprawcy. Pracownicy ze wskazanej firmy zajmą się wszystkimi szczegółami, powiązanymi z załatwianiem formalności. Klienci dzwoniący po wskazaną pomoc drogową mogą również otrzymać samochód zastępczy na czas trwania naprawy.

Nie ma znaczenia, jak skomplikowana jest sytuacja na drodze. Można oczekiwać, że eksperci z podanej firmy zajmą się wszystkim od razu. Holowanie odbywa się sprawnie i w atrakcyjnej cenie. Usługi pomocy drogowej w tym zakresie będą przydatne w sytuacjach takich jak:

  • stłuczka,
  • wypadek,
  • utknięcie samochodu w rowie, w błocie albo w śniegowej zaspie,
  • brak dostępu do paliwa,
  • poważna awaria samochodu, nie pozwalająca na jego samodzielny dojazd do warsztatu,
  • przewóz ciężkich pojazdów,
  • pęknięte koło.

Dzwoniąc pod numer telefonu kontaktowego do wskazanej firmy, należy wskazać, z jakiego rodzaju awarią ktoś się boryka. Wówczas eksperci dopasują zakres usług do tego, co wydarzyło się na drodze. Usługi będą zrealizowane na najwyższym poziomie.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

FCE.PL

Galeria Stolarki

Maro Tur

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.