PPHU Ceramika Artystyczna WIZA Sp. z o.o.


Boleslawiec ceramika artystyczna

Dodano: 2021-02-26

WWW: https://store.ceramikawiza.com

Telefon: 75 731 27 70

Miejscowość: Osiecznica

Adres: Parowa 61

Kod pocztowy: 59-724

Źródło: https://store.ceramikawiza.com/artystyczne-c-17_18.html


Autor: Radosław Mróz


Opis:


Użytkownicy na całym świecie cenią sobie produkty wykonywane w manufakturach, takich jak ta opisywana. W rodzinnych firmach powstaje mnóstwo towarów, które dla wielu osób stanowią ważny element życia. Ceramika, którą produkuje się w firmie Ceramika Wiza, to towar lubiany i pożądany. Tysiące osób ma już możliwość korzystania z tych niezwykłych naczyń. Sława producenta dotarła nawet za ocean. Rynek amerykański jest w tej chwili jednym z największych odbiorców naczyń. 

Historia przedsiębiorstwa wiąże się przede wszystkim z rodziną i pracą dla wymagających klientów. Przez wiele lat firma ewoluowała do dzisiejszych rozmiarów. Obecnie zatrudnia ponad sto osób, które w większości zajmują się produkcją oraz ozdabianiem ceramiki. Poszczególne modele i grupy produktowe są ozdabiane według określonego klucza kolorystycznego lub kształtu. Dzięki temu udaje się uzyskać jednolite serie, które z pewnością są uznawane przez znawców jako małe dzieła sztuki. Pasują idealnie do wnętrz rustykalnych, których obecnie nie brakuje, jak i do pomieszczeń urządzonych nowocześnie. 

Wszystkie naczynia, które znalazły się w ofercie prezentowanego sklepu, można wykorzystywać w codziennym życiu. Ich proces produkcyjny został dostosowany do dzisiejszych wymagań konsumentów. Dlatego naczynia nadają się do kuchenek mikrofalowych oraz do piekarników. Wytrzymują bardzo wysokie temperatury. Konsumenci przyrządzają w nich pyszne zapiekanki i serwują doskonałe ciasta. Wszystko to tylko za cenę kilkuset złotych. 

Ceramika artystyczna z Bolesławca to także zestaw produktów prezentowych. Talerze, filiżanki, kubki, solniczki, pieprzniczki, dzbanki i wiele innych naczyń stanowi idealne uzupełnienie ślubów, rocznic, urodzin i imienin. Zachwycone będą też osoby, który wspomniany zestaw otrzymają za swoje osiągnięcia, na przykład w pracy. Kupujący korzystający z oferty sklepu mogą wybierać pomiędzy zestawami naczyń kuchennych oraz pojedynczymi sztukami, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Ceny są uzależnione od konkretnego modelu.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Perfect Bust

LUPU s.c.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.