Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska


Coaching dla kobiet - kiedy warto?

Dodano: 2022-10-10

WWW: https://ogrodprzemian.pl

Telefon: 603 581 851

Miejscowość: Warszawa

Adres: Granitowa 1

Kod pocztowy: 02-681

Źródło: https://ogrodprzemian.pl/


Autor: Konstanty KowalskiOpis:


Choć w polskim społeczeństwie teoretycznie panuje równouprawnienie, kobiety ciągle mają trudniej na przykład gdy chodzi o prowadzenie biznesów, zdobywanie wyższych stanowisk czy lepsze zarobki. Nieraz są traktowane niepoważnie, jako słabsza płeć, tym bardziej że same zgadzają się z tą opinią. Warto to zmienić, a najlepiej będzie można osiągnąć ten cel z pomocą specjalisty. Nie musi to być jednakże do razu psycholog -wystarczy znaleźć dobrego coacha.

Na rynku jest wielu usługodawców oferujących takie wsparcie, ale dla kobiet najlepszym wyborem będzie oferta przedstawiona na stronie ogrodprzemian.pl, gdyż jest skierowana specjalnie do pań. Trenerka od lat współpracująca z kobietami niepewnymi siebie, niewierzącymi w swoje możliwości czy żywiącymi lęk wobec zmian doskonale zna ich oczekiwania, lęki i ograniczenia. Wyrazem tego jest choćby fakt, że ma na koncie wiele publikacji. Wie, jak doradzać klientkom stopniowe zmiany w ich życiu, by nabrały pewności siebie i stały się równie wytrawnymi graczami w biznesie jak mężczyźni. Usługi te jednak nie polegają tylko na nauce rywalizacji z mężczyznami. Chodzi przede wszystkim o to, by klientka mogła powiększyć komfort swojego życia, żyć tak, jak chce, przede wszystkim jeśli chodzi o życie zawodowe, choć wypracowane postawy będą przynosić efekty w każdym aspekcie egzystencji.

Do specjalistki tej warto zgłosić się między innymi wtedy, gdy chce się coś zmienić w swoim życiu, ma się poczucie, że jest ono niepewne. Coaching często ma na celu odkrycie potencjału drzemiącego w danej osobie i tego, czego naprawdę pragnie. Jedną ze specjalności trenerki jest zachęcanie klientek do zakładania własnych biznesów, dzięki czemu mogą robić to, o czym od zawsze marzyły, a przy tym być swoim własnym szefem.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.