PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Dystanse do zbrojenia

Dodano: 2018-11-14

WWW: https://prefeko.com.pl/

Telefon: 609737059

Miejscowość: Luboń

Adres: Chemików 7

Kod pocztowy: 62-030

Źródło:


Autor: Natan WasilewskiOpis:


Budowa domu jest przedsięwzięciem, które zajmuje sporo czasu. W budownictwie niezwykle ważne jest, by wykorzystywać materiały, które cechują się wysoką jakością i solidnością. Dzięki temu ma się pewność, że wytrzymają przez wiele lat. Dom nie jest budowany na rok lub dwa, dlatego też istotną rolę odgrywa jakość wykorzystywanych materiałów. Nieodpowiedni ich dobór może sprawić, że konstrukcja nie będzie tak stabilna.

W budownictwie powszechnie wykorzystuje się dystanse do zbrojenia. Mogą być wykonywane z wielu materiałów. Produkuje się je często z tworzywa sztucznego PCV, stali, a także betonu. Dlatego też możesz je dobrać do własnych potrzeb. Nazywane są również podkładkami dystansowymi. Za każdym jednak razem warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania tak, aby zakończona budowa była powodem do świętowania a nie martwienia się o remont.

Podkładki z tworzywa sztucznego są często kupowane w Polsce. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są odporne na odkształcenia i nienasiąkliwe. Są w taki sposób wykonane, że pozwalają na całkowite otulenie ich betonem. To pozwala zaś uzyskać wytrzymałą konstrukcję, która nie będzie wymagała korekty przez wiele lat. W przypadku podkładek dystansowych z tworzywa sztucznego można wyodrębnić: podkładki do zbrojenia poziomego, pionowego oraz pionowego i poziomego. Wybór jest na tyle duży, że z pewnoscią znajdziesz to, czego szukasz i potrzebuje Twoja budowa. W przypadku podkładek pionowych stosuje się różnego rodzaju klipsy i zatrzaski tak, aby nie przesuwały się.

Dostępne są podkładki dystansowe, które dedykowane są do konkretnych typów "zadań". Są podkładki, które są przeznaczone do dystansowania zbrojenia na miękkim podłożu takim jak styropian, wełna mineralne, a także podkładki, które stosuje się np. w zakładach prefabrykacji.

W ofercie firm zajmujących się produkcją dystansów zbrojeniowych można znaleźć tzw. stropówki, krzesełka, baryłki, gwiazdki. Na prefeko.com.pl można znaleźć ofertę jednej z nich, która oferuje również tuleje, przejścia szczelne i uchwyty odgromowe.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.