Primeko Technologie Ekologiczne


Czym jest szambo ekologiczne?

Dodano: 2022-08-13

WWW: https://oczyszczalnieprimeko.pl/

Telefon: 602 378 800

Miejscowość: Gniezno

Adres: Malwowa 3

Kod pocztowy: 62-200

Źródło: https://oczyszczalnieprimeko.pl/


Autor: Witold PawlakOpis:


Jednym ze sposobów na ekologiczne gospodarowanie nieczystościami wytwarzanymi przez domowników jest montaż przydomowej oczyszczalni ścieków. Mowa tu o jednokomorowych lub dwukomorowych szambach, które w pierwszym etapie rozdzielają części płynne od stałych, a następnie filtrują nieczystości. To nieskomplikowane w obsłudze konstrukcje, chroniące przed pojawianiem się nieprzyjemnych zapachów. Do produkcji zbiorników wykorzystuje się między innymi tworzywo sztuczne, czyli materiał, który nie chłonie wilgoci i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Dokładne oczyszczanie jest możliwe dzięki bakteriom umieszczanym wewnątrz szamba. Ich zadaniem jest tworzenie flory przyspieszającej fermentację. Dzięki nim zanieczyszczenia zamieniają się w osad, który opada na dno i nie powoduje pojawiania się kożucha. Szamba ekologiczne różnią się od przydomowych oczyszczalni ścieków. Składają się na nie prefabrykaty dostarczane klientom pod wskazany adres, które są gotowe do montażu.

Nowoczesne szamba zaprojektowano w taki sposób, by zatrzymywały nieczystości wewnątrz, co chroni przed zanieczyszczeniami gleby. Dzięki nim staje się ona wolna od szkodliwych związków chemicznych, antybiotyków czy detergentów, prowadzących do zatruwania wód gruntowych lub cieków wodnych. Decydują się na nie zwłaszcza posiadacze studni z pitną wodą, chcący zwiększyć swoje bezpieczeństwo. Przydatne informacje na temat budowy zbiorników oraz ich parametrów znajdują się na stronie oczyszczalnieprimeko.pl.

Prowadzi ją firma proponująca wytrzymałe szambo ekologiczne w niewysokiej cenie, które odnajduje się na terenach pozbawionych dostępu do sieci kanalizacyjnej. Wyposażono je w drenaże rozsączające oraz wydajne filtry, które co jakiś czas należy czyścić. Właściciele przedsiębiorstwa zalecają także przeprowadzanie regularnych kontroli, w celu wykrycia usterek. Produkty, jakie sprzedają, odznaczają się szczelnością, bezproblemowym montażem oraz niepodatnością na naciski i działanie korozji lub czynników atmosferycznych.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.