PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNA


Szkolenia - metodologia FMEA

Dodano: 2021-06-29

WWW: https://proqual.pl/

Telefon: +48713551808

Miejscowość: Wrocław

Adres: Ostrowskiego 30

Kod pocztowy: 53-238

Źródło: https://proqual.pl/szkolenie/analiza-fmea-zmiany/


Autor: Oskar KamińskiOpis:


Wdrożenie odpowiednich narzędzi pozwalających na poprawę bądź doskonalenie procesów i konstrukcji w branży motoryzacyjnej to szereg rozmaitych czynności, które powinny zostać oparte na przeprowadzonym wcześniej audicie. Taka procedura pozwala na ustalenie stanu faktycznego, zlokalizowanie ewentualnych obszarów wymagających poprawy oraz ustalenie kierunków rozwoju danej firmy. 

Audit warto zlecić osobie lub działowi pracowników, którzy dysponują odpowiednią wiedzą w zakresie obowiązujących norm jakości oraz doskonale orientujących się w funkcjonowaniu danego przedsiębiorstwa. Najbardziej polecanym sposobem pogodzenia powyższych wymogów jest wybór pracownika lub grupy osób z zatrudnionej kadry oraz wydanie im polecenia służbowego dotyczącego podniesienia ich umiejętności zawodowych. Uzyskanie certyfikatu auditora, wbrew pozorom, nie jest trudne. Osoby zorientowane w branży motoryzacyjnej i znające jej realia mogą zyskać taki tytuł oraz pracować w dziale auditu po ukończeniu odpowiedniego kursu.

Rozbudowane tematycznie formy podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie zarządzania jakością to domena firmy PROQUAL Management Institute B. T. Greber Spółka Jawna. Obecnie w ofercie wspomnianego realizatora można znaleźć program oparty na zmianach, które zostały wprowadzone w nowym podręczniku FMEA. Szkolenie trwa tylko jeden dzień, co jest bardzo docenianą opcją zarówno dla pracodawcy, jak i delegowanego na nie pracownika. Kolejnym plusem jest fakt, że organizator proponuje udział w kursie online, przeprowadzanym na odpowiedniej platformie internetowej. To wygodny sposób, pozwalający na uczestnictwo w szkoleniu bez wychodzenia z domu, w komfortowych dla słuchacza warunkach, co sprzyja przyswajaniu prelegowanej wiedzy.

Udział w takiej formie zdobycia wiedzy i umiejętności to polecana opcja do przeprowadzenia także we własnym zakresie przez pracownika. Obowiązki auditora w branży motoryzacyjnej można wykonywać zarówno we własnym miejscu pracy, jak i uczynić z tego sposób na dodatkowy zarobek w ramach otworzenia indywidualnej działalności gospodarczej. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Perfect Bust

LUPU s.c.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.