Qdent Warszawa


Gdzie w Warszawie wykonywane jest wybielanie zębów lampą Zoom Advanced Power?

Dodano: 2022-05-07

WWW: https://www.qdent.pl/

Telefon: 510 58 58 88

Miejscowość: Warszawa

Adres: Sokołowska 9

Kod pocztowy: 01-142

Źródło: https://www.qdent.pl/wybielanie-zebow/


Autor: Natan WasilewskiOpis:


Pojawiające się na zębach przebarwienia stanowią jeden z częstszych problemów natury estetycznej dotykających uzębienia. Dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, stosowanie dobrej jakości środków do mycia zębów czy specjalnych płynów nie zawsze wystarcza do usunięcia osadów po kawie czy herbacie. W przypadku osób palących tytoń zmiana koloru koron zębowych może być jeszcze bardziej widoczna. Podobne efekty daje też przyjmowanie niektórych leków.

Rozjaśnianie zębów zawsze należy przeprowadzać pod kontrolą lekarza stomatologii. Dzięki temu proces ten będzie bezpieczny i pozwoli zminimalizować ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków. Wybielanie powinno być poprzedzone dokładnym wywiadem na temat przyzwyczajeń żywieniowych pacjenta, jego stanu zdrowia, nałogów czy trwającego leczenia. Po zebraniu danych lekarz może zakwalifikować do zabiegu lub odroczyć jego przeprowadzenie.

Zazwyczaj pierwszym etapem poprawy wyglądu zębów jest wykonanie higienizacji jamy ustnej. Na proces ten składają się między innymi skaling i piaskowanie zębów. Techniki te pozwalają usunąć zanieczyszczenia powierzchniowe, takie jak kamień nazębny czy osady, mają też korzystny wpływ na zdrowie dziąseł.

W Warszawie wybielanie zębów odbywa się przy zastosowaniu rozmaitych metod. Lekarze z gabinetu Stomatologia Q-Dent wykorzystują metodę nakładkową oraz wybielanie przy użyciu lampy Zoom Advanced Power. Ponadto w gabinecie dostępne jest też wybielanie zęba leczonego endodontycznie – zabieg ten polega na założeniu do wnętrza zęba wkładu rozjaśniającego.

Metoda nakładkowa wymaga uprzedniego przygotowania specjalnej szyny – do jej wykonania konieczne jest pobranie wycisku łuku zębowego. Pacjent poddający się zabiegowi otrzymuje od stomatologa również specjalny żel, który aplikuje się w wyznaczone miejsca w nakładce. Szynę należy zakładać na określony przez lekarza czas, tak aby preparat mógł wniknąć w powierzchnię zęba i prawidłowo zadziałać.

W przypadku wybielania przeprowadzanego w gabinecie do aktywacji środka wykorzystywana jest lampa Zoom Advanced Power. Technika ta daje widoczne efekty od razu po zastosowaniu, jednak dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zabieg odbywa się w trzech lub czterech sesjach. Każde naświetlanie trwa około piętnastu minut. Po rozjaśnianiu możliwe jest wystąpienie nadwrażliwości, które ustępuje po naniesieniu odpowiednich preparatów.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.