REMITECH RENATA MICHALSKA


Stoły obrotowe dla producentów żywności - jaki dostawca?

Dodano: 2023-03-28

WWW: https://remitech.pl/

Telefon: 48535388380

Miejscowość: Czersk

Adres: Książąt Mazowieckich 15

Kod pocztowy: 05-530

Źródło: https://remitech.pl/stoly-obrotowe/


Autor: Kornelia DudaOpis:


Branża spożywcza generuje zapotrzebowanie na rozwiązania spełniające bardzo rygorystyczne zasady. Produkcja musi być przeprowadzona w sterylnych warunkach, a każdy etap powinien być skrupulatnie kontrolowany. Poszczególne strefy na linii wytwórczej należy regularnie dezynfekować, aby nie dopuścić do skażenia zarówno surowców, jak i gotowego wyrobu. Obowiązkiem przedsiębiorcy jest doposażenie zakładu w system automatycznego transportu komponentów, który daje możliwość weryfikacji na każdym etapie. 

Firma REMITECH Renata Michalska od lat stara się dostarczać na polski rynek rozwiązania wspierające różne branże w zakresie automatyzacji produkcji. Oferta została przygotowana także z myślą o właścicielach biznesów zajmujących się przerobem produktów przeznaczonych do spożycia. Mogą oni skorzystać z możliwości zamówienia personalizowanych elementów pozwalających na usprawnienie i przyspieszenie linii wytwórczej, a tym samym maksymalizujących uzyskiwane efekty pracy. Firma jest w stanie przygotować dla klienta indywidualny projekt poprawiający automatyzację transportu komponentów w jego zakładzie.

Kadra realizatora poleca różne modele taśm przenośnikowych, dzięki którym można bezproblemowo połączyć poszczególne stanowiska na produkcji w jeden ciąg. Przemyślaną inwestycją są także stoły obrotowe i stacjonarne. Ich zakup umożliwia odbiór towaru na końcu linii lub też ułatwia pracę na osobnym stanowisku. Modele są wyposażone w specjalne ograniczniki. Nie ma obawy, że zjeżdżający z taśmy produkt zsunie się z blatu i ulegnie zniszczeniu bądź zanieczyszczeniu. Wysokość stołów można regulować. 

Dostawca zapewnia, że proponowane w ofercie elementy pozwalające na usprawnienie automatyzacji w przedsiębiorstwie są wykonane z materiałów najwyższej jakości, głównie stopów metali pokrytych impregnatem zapobiegającym rdzewieniu. Mogą być dzięki temu bezproblemowo używane w warunkach zwiększonej wilgotności. Powierzchnię można dezynfekować. Wykazuje ona zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.