RoyalCook


Catering dieta Poznań - RoyalCook

Dodano: 2020-12-10

WWW: https://royalcook.pl/

Telefon: +48 730 893 411

Miejscowość: Poznań

Adres: Taczaka 17

Kod pocztowy: 61-819

Źródło: https://royalcook.pl/


Autor: Natan WasilewskiOpis:


Za pośrednictwem strony internetowej royalcook.pl można dokonać szybkiego zamówienia spersonalizowanej diety pudełkowej, która jest dostarczana do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz firm zlokalizowanych na terenie Poznania. Smaczny i zdrowy catering przygotowują kucharze, a dieta jest sporządzona indywidualnie przez doświadczonego dietetyka, który uwzględnia wszystkie nietolerancje i upodobania określonego klienta. Równie istotny jest cel stosowanej diety - bardzo często klienci chcą, dzięki specjalnemu menu schudnąć lub po prostu zadbać o własne zdrowie i samopoczucie, dzięki zróżnicowanym posiłkom.

Gotowe diety pudełkowe do wyboru 

Aktualnie w ofercie poznańskiej firmy cateringowej, można wybrać następujące diety:

  • wegetariańską (również z opcją dań rybnych),
  • bezglutenową,
  • sportową, przeznaczoną dla wszystkich aktywnych klientów,
  • 3-posiłkową, dla osób chcących schudnąć,
  • 5-posiłkową, dla tych, którzy mają na uwadze regularne spożywanie dań,
  • standardową - przeznaczoną dla wszystkich, którzy nie mają czasu na codzienne gotowanie i robienie zakupów, a równocześnie nie wykazują zbyt dużej aktywności fizycznej na co dzień.

Na stronie online dostępny jest także szczegółowy cennik realizowanych zamówień oraz specjalny kalkulator kalorii, który pozwala wyliczyć indywidualne zapotrzebowanie, które zostanie oczywiście uwzględnione w trakcie planowania diety. 

Największe korzyści diet pudełkowych

Coraz więcej osób decyduje się na współpracę z profesjonalną firmą cateringową - mowa tutaj nie tylko o pracownikach i właścicielach dużych firm, którzy znaczną część dnia spędzają w biurach i nie mają czasu na gotowanie, ale również osobach przebywających w domu, które chcą zdrowo się odżywiać. Posiłki mogą być również doskonałą opcją dla osób starszych, samotnie mieszkających, w przypadku których samodzielnie zakupy i przyrządzanie posiłków może być już bardzo trudne. Często dzieci lub wnuki składają zamówienie dla seniorów, aby mieć pewność, że ich bliski każdego dnia zje pełnowartościowe danie.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.