RW Serwis


Gdzie znaleźć firmę od serwisu klimatyzacji i wentylacji w Kościerzynie?

Dodano: 2022-04-26

WWW: http://rwserwis.com.pl/

Telefon: 798 058 331

Miejscowość: Łukocin

Adres: Łukocin 4

Kod pocztowy: 83-113

Źródło: http://rwserwis.com.pl/oferta/klimatyzacja/


Autor: Natasza TomaszewskaOpis:


System klimatyzacji oraz wentylacji jest najczęściej projektowany i montowany już na etapie budowy nieruchomości. Niestety w wielu przypadkach instalacje nie spełniają swojej podstawowej funkcji i są po prostu przestarzałe. W takich przypadkach można przeprowadzić ich modernizację lub całkowitą wymianę na nowe urządzenia. Mowa tutaj w szczególności o systemach, które ulegają częstym awariom lub były montowane kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat temu. 

Nowy projekt instalacji powinien zostać przygotowany przez specjalistów, którzy dokonają niezbędnych pomiarów oraz uwzględnią indywidualne potrzeby klienta. Dobór poszczególnych elementów klimatyzacji czy wentylacji zależy od rodzaju oraz powierzchni budynku. Inne sprzęty będa wykorzystane w dużym zakładzie przemysłowym, a inne w niewielkim mieszkaniu czy domu jednorodzinnym. Sprawne systemy wpływają zarówno na komfort użytkowników, jak również ich bezpieczeństwo. Właśnie dlatego tak ważne jest powierzenie wszystkich prac specjalistom dysponującym odpowiednimi uprawnieniami. 

Komu zlecić montaż i serwis systemu wentylacyjnego i chłodzącego?

Na stronie dostępnej pod adresem rwserwis.com.pl można zapoznać się ze szczegółowym zakresem usług świadczonych przez pomorską firmę. Poza projektowaniem i montażem klimatyzacji oraz wentylacji, marka zajmuje się także serwisem instalacji. Usługa jest realizowana całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Pracownicy dokonują regularnych przeglądów technicznych, diagnozują i naprawiają wszelkie awarie oraz odgrzybiają klimatyzację. Tego typu działania gwarantują ciągłość pracy poszczególnych urządzeń. Wentylacja oraz klimatyzacja jest montowana w Kościerzynie, Tczewie, Pruszczu Gdańskim oraz Starogradzie Gdańskim. 

Na prowadzonej stronie została przedstawiona szczegółowa oferta, która dotyczy również doboru i montażu komór chłodniczych oraz mroźniczych. Klienci mogą skontaktowac się z przedstawicielami w celu poznania wstępnych kosztów realizowanych usług. Ponadto marka zajmuje się dystrybucją powietrznych pomp ciepła takich znanych producentów jak m.in. LG, Panasonic czy też Mitsubishi Electric. Firma proponuje dodatkowo następujące usługi:

  • serwis agregatów wody lodowej i agregatów skraplających,
  • serwis skraplaczy,
  • czyszczenie kanałów wentylacyjnych,
  • serwis urządzeń typu rooftop oraz drycooler.


Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Tapestry

Agroturystyka Koziołkowo

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.