Salon Masażu Bogini Bastet


Masaż lomi lomi na czym polega | https://www.boginimasazu.pl/

Dodano: 2020-11-25

WWW: https://www.boginimasazu.pl/

Telefon: 48 537 088 680

Miejscowość: Wrocław

Adres: Kuźnicza 57/58

Kod pocztowy: 50-138

Źródło: https://www.boginimasazu.pl/masaz-lomi-lomi-nui/


Autor: Oskar CzarneckiOpis:


Salon Bogini Masażu zatrudnia doświadczonych specjalistów o formalnych kwalifikacjach. To gabinet, w którym wszystko jest urządzone i przygotowane pod potrzeby klienta. Stanowi najlepsze miejsce, aby przekonać się na czym polega masaż lomi lomi.

Zyskał on tu rozbudowaną oprawę pozwalającą na wprowadzenie w stan głębokiej relaksacji, spokoju i odprężenia. Zalecany jest osobom cierpiącym na migreny, bezsenność, stany lękowe i obniżenie nastroju. Zapewnia przyjemne doznania, przynosi poczucie natychmiastowej błogości i ulgi dla naprężonych mięśni i przeciążonego kręgosłupa. Rozgrzewający charakter wpływa korzystnie na stawy i układ kostny. Działa stabilizująco na system nerwowy i ma dobroczynne konsekwencje dla układu trawiennego. Poprawa metabolizmu i eliminacja toksyn przekłada się na pozbycie się zbędnych kilogramów, a także ładniejszy koloryt oraz zwiększenie elastyczności, nawilżenia i jędrność skóry. Lecznicze i relaksacyjne przeznaczenie powoduje, że zyskuje on na popularności.

To technika wywodząca się z hawajskiego rytuału związanego z celebracją nowego początku i wpisanej w niej zmiany oraz odrodzenia. U podstaw jej filozofii leży przekonanie o uzdrawiającej sile dotyku, szacunku i miłości. To forma afirmacji życia i akceptacji fizycznych potrzeb człowieka. Fizyczność sprzężona jest tu ze strefą duchową, człowiek jest całością, której elementy są współzależne. Nieodłącznym elementem tej praktyki są rozgrzewające, wonne oleje, oraz płynne, posuwiste, uciskające i pocierające ruchy dłońmi, przedramionami i łokciami. Masaż lomi lomi tradycyjnie pomagał w przełomowym momencie życia, miał status inicjacji. Przygotowywał przyszłego władcę do objęcia tronu, podróżnika do wyruszenia w drogę, młodzież do wkroczenia w etap dorosłości, człowieka trawionego przez wątpliwości do podjęcia ważnej decyzji.

Praca z ciałem w tej technice jest podzielona na dwa etapy. W pierwszym - gdy pacjent leży na brzuchu - masażysta skupia się na plecach, ramionach oraz nogach. W kolejnej części masażysta prosi o ułożenie się na placach, aby zająć się ramionami, klatką piersiową, nogami oraz brzuchem.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Perfect Bust

LUPU s.c.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.