Si-Tech


W jakich miejscach sprawdzą się posadzki betonowe?

Dodano: 2022-10-18

WWW: https://www.sitech.net.pl/

Telefon: 25 749 88 60

Miejscowość: Jakubów

Adres: Dobra 9

Kod pocztowy: 05-306

Źródło: https://www.sitech.net.pl/posadzki-przemyslowe/posadzki-betonowe/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Posadzka

Autor: Dariusz Sadowski


Opis:


Współcześnie osoby remontujące domy lub mieszkania mają do wyboru nie tylko płytki, parkiet czy panele kładzione na podłogach, ale też szereg innych propozycji. Miłośnicy industrialnej i loftowej stylistyki stawiają często na posadzki betonowe, występujące w różnych odcieniach, które znakomicie współgrają z metalem, cegłą i pozostałymi materiałami. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie także w obiektach publicznych, takich jak hale magazynowe, fabryki oraz biurowce. Jest ono rekomendowane ze względu na niepodatność na ścieranie oraz niewielkie ryzyko pojawiania się uszkodzeń na skutek silnych nacisków. Posiadacze takich posadzek powinni pamiętać jedynie o regularnej impregnacji, zmniejszającej ryzyko wchłaniania wilgoci i zabrudzeń.

Profesjonalnie wykończona posadzka prezentuje się bardzo elegancko i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu rzadko wymaga napraw. Jest też pozbawiona spoin, których czyszczenie bywa problematyczne i nadaje się  do mycia na mokro, przykładowo za pomocą mopów lub myjek ciśnieniowych. Firmą proponującą tego typu posadzki jest Si-Tech. Jej pracownicy realizują zlecenia w obiektach różnego typu i zapewniają brak ukrytych kosztów.

Beton to materiał, który z łatwością przewodzi ciepło, dlatego odnajduje się w budynkach z ogrzewaniem podłogowym. Nie niszczy się na skutek działania wysokich temperatur i nie sprawia problemów w trakcie czyszczenia. Wylewki tego typu są wybierane przez wzgląd na estetykę i wytrzymałość, co powoduje, że są użytkowane przez lata. Są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie ich do stylistyki pomieszczenia jest proste. Odnajdują się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach i gwarantują wygodę użytkowania.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.