Sowińska Podlasek Sp. z o.o.


Sowińska Podlasek Sp. z o.o. • Mezoterapia igłowa Rzeszów

Dodano: 2021-02-20

WWW: https://www.sowinska-podlasek.pl

Telefon: 574 197 414

Miejscowość: Rzeszów

Adres: Litewska 12

Kod pocztowy: 35-302

Źródło: https://www.sowinska-podlasek.pl/mezoterapia-iglowa/


Autor: Oskar KamińskiOpis:


Osoby, którym zależy na młodym i nieskazitelnym wyglądzie, mogą zdecydować się na różnorodne zabiegi, które oferowane są na stronie internetowej sowinska-podlasek.pl. W profesjonalnym gabinecie pracują doświadczeni specjaliści, którzy przeprowadzają szczegółowy wywiad z każdym pacjentem. Dzięki temu mogą wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, a także dobrać techniki, które umożliwiają osiągnięcie pożądanych rezultatów. Jedną z metod stosowanych w Rzeszowie jest mezoterapia igłowa. Polega ona na wstrzykiwaniu niewielkich dawek substancji aktywnych. Ich zadaniem jest pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, a także odmłodzenie i wygładzenie skóry. 

Zabieg ten może być wykonywany nie tylko na skórę twarzy. Często jest także wykorzystywany w celu likwidacji cellulitu lub rozstępów. Specjalista dobiera odpowiedni preparat, który jest dostosowany do typu skóry, a także rodzaju problemów pacjenta. Zazwyczaj zawiera on kwas hialuronowy, witaminy, a także związki pochodzące z roślin. Z zabiegu korzystają także osoby, których problem jest nadmierna utrata włosów. Mezoterapia wzmacnia cebulki, zapobiega przerzedzaniu się fryzury. Metoda ta skutecznie radzi sobie ze zmarszczkami, gdyż specjalistyczne mieszanki docierają w głąb tkanek. Przyczynia się to do poprawy kolorytu skóry, jej nawilżenia, a także redukcji blizn oraz innych defektów urody. Nakłuwanie reguluje także nadmierną produkcję sebum,  poprawia owal twarzy, daje naprawdę widoczne i spektakularne efekty. 

W gabinecie każdy pacjent jest traktowany w sposób indywidualny, dzięki czemu można uzyskać pożądane rezultaty, dobrać odpowiedni preparat, który okaże się skuteczny. Wykwalifikowani specjaliści dbają o to, by metoda była bezpieczna, co zmniejsza ryzyko pojawienia się efektów ubocznych. Mikronakłucia mogą powodować niewielkie zaczerwienienie i opuchliznę, jednak tego typu niedoskonałości szybko znikają. Ważne jest, by odpowiednio dbać o skórę, zrezygnować z kąpieli słonecznych, a także wizyt w saunie przez kilka dni po zabiegu.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Pianfol Sp. z o. o.

ALEPIWO

HYDRONEX

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.