STODOM ZAKŁAD STOLARSKO-BUDOWLANY


http://www.stodom.pl/ | Drzwi dymoszczelne

Dodano: 2021-04-18

WWW: http://stodom.pl/

Telefon: 25 682 78 84

Miejscowość: TROJANÓW

Adres: DERLATKA 21

Kod pocztowy: 08-455

Źródło: http://stodom.pl/produkty/drzwi-przeciwpozarowe/


Autor: Adam Szymczak


Opis:


Osoby poszukujące sprawdzonego producenta, który wykona drzwi przeciwpożarowe na wymiar, powinny zapoznać się z ofertą zakładu stolarsko-budowlanego STODOM. Firma ma rozbudowaną, różnorodną ofertę dostosowaną do potrzeb różnych grup klientów prywatnych oraz przedsiębiorców, właścicieli hoteli, restauracji czy budynków biurowych. Przedsiębiorstwo jest elastyczne, dopasowuje się do indywidualnych wymagań zleceniodawcy i może przygotować niestandardowy, unikatowy projekt, co z pewnością stanowi ważną informację dla wielu osób.

Należy zaznaczyć, że drzwi dymoszczelne, przeciwpożarowe mają różne klasy, które różnią się między sobą prędkością, z która dym lub ogień mogą się przez nie przedostać. Niezbędne informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej. Poza tym oferowane przez producenta egzemplarze wytrzymują temperaturę do 200 stopni Celsjusza, klamki nie rozgrzewają się na tyle, aby ludzie mieli problem je dotknąć. Wszystkie modele spełniają wszelkie normy prawne, mają stosowne certyfikaty potwierdzające skuteczność. Jednocześnie warto zaznaczyć, że drzwi przeciwpożarowe doskonale wyciszają zewnętrzne hałasy (nawet do 42 dB). Przedsiębiorcy mogą być zainteresowani również specjalistycznym drzwiami akustycznymi, które są dostosowane do potrzeb zakładów pracy oraz biurowców. Istnieje możliwość zakupu modeli standardowych z drewna lub przeszklonych. Klienci mogą zamówić także dodatkowe zdobienia, okucia. Natomiast cała powierzchnia może zostać pokryta laminatem, lakierem (kolory z palety RAL i NCS).

Aby dowiedzieć się więcej o produktach, poznać szczegółowe dane techniczne należy skontaktować się z pracownikami firmy. Specjaliści chętnie doradzą, pomogą w wyborze odpowiedniego dla danego budynku egzemplarza. Obsługa przygotuje także kosztorys. Klient ma możliwość zamówić same drzwi lub nabyć je wraz z montażem. Usługa jest realizowane w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach.

Firma jest terminowa, rzetelna, podchodzi indywidualnie do każdego klienta i gwarantuje, że wszystkie zakupione produkty są zgodne z opisem.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.