STOMATOLOGIA CLASSART


Leczenie ortodontyczne w Warszawie - aparat Invisalign czy zwykły?

Dodano: 2022-05-01

WWW: https://www.classart.pl

Telefon: 502 230 343

Miejscowość: Warszawa

Adres: Popularna 1

Kod pocztowy: 02-473

Źródło: https://www.classart.pl/invisalign-cyfrowa-ortodoncja/


Autor: Gabriel MrózOpis:


Noszenie aparatu ortodontycznego to obecnie najpowszechniej stosowana metoda leczenia wad zgryzu. Nie jest jedyna, w grę wchodzi też wszczepianie specjalnych implantów w pobliżu zębów przeznaczonych do skorygowania, jednak metoda ta jest w Polsce jeszcze nowością. Innym rozwiązaniem w przypadku wad zgryzu jest ich maskowanie za pomocą licówek, jednak wchodzi ono w grę tylko w przypadku lekkich wad i nie można uznać go za leczenie. Założenie aparatu zatem nadal cieszy się popularnością, przy czym wybierać można spośród różnych rodzajów konstrukcji.

Podstawowy podział to oczywiście na aparaty klasyczne oraz estetyczne. Te drugie wyróżniają się dyskretniejszym charakterem - ich konstrukcja jest ograniczona do minimum, a poszczególne elementy wykonane są w sposób zapewniający mniejsze rzucanie się aparatu w oczy. Jednak na tym nie koniec. Od jakiegoś czasu coraz większą popularność zdobywa aparat Invisalign, który w Warszawie założyć można w gabinecie zaprezentowanym na stronie classart.pl. Konstrukcja ta znacznie różni się wyglądem, ale też sposobem użytkowania od wszelkich innych aparatów, które można uznać za tradycyjne.

Oczywiście wyjątkowe walory, jakimi odznacza się taki aparat, znajdują odzwierciedlenie w kosztach - jest on sporo droższy niż normalny aparat. Użytkownicy takich konstrukcji uważają jednak, że są one warte owych kosztów, tym bardziej że wygoda i pewność siebie są bezcenne. Poza tym warto pamiętać, że leczenie Invisalignem zwykle trwa znacznie krócej niż w przypadku klasycznych aparatów, zatem oszczędza się na wizytach. Poza tym możliwość uzyskania idealnego uśmiechu szybciej jest oczywiście wielką korzyścią, za którą warto zapłacić więcej.

Czy jednak na pewno warto wybrać ten aparat? Na pewno jest to świetne rozwiązanie dla osób szczególnie ceniących sobie wygodę oraz atrakcyjny wygląd. Konstrukcja taka nie jest na stałe mocowana na zębach, aparat ten ma postać przezroczystych, poliuretanowych nakładek, nie ma zatem drutów czy innych kłopotliwych elementów. Co ważne, zdejmuje się go do jedzenia i mycia zębów, można też pozbyć się go na czas ważnego wyjścia czy innego wydarzenia, w czasie którego chce się wyglądać estetycznie. Zwykłe aparaty nie dają takich możliwości, ale można na nich poprzestać kiedy nie ma się takich wymagań, nie postrzega się aparatu jako elementu szpecącego czy po prostu chce się zaoszczędzić.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.