TAPICER 'KA Olga Hulbój


Usługi tapicerskie Ruda Śląska • TAPICER 'KA Olga Hulbój

Dodano: 2018-11-14

WWW: http://tapicer-ka.pl/

Telefon: +48 530 375 165

Miejscowość: Ruda Śląska

Adres: Heleny Modrzejewskiej 3

Kod pocztowy: 41-703

Źródło:


Autor: Zuzanna LewandowskaOpis:


Stare, zmęczone życiem krzesła, głębokie fotele czy piękne kanapy nie muszą straszyć swoim wyglądem. Kiedy nie chcemy się ich pozbywać, zawsze można skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która zajmie się ich renowacją oraz naprawą, dając starym z pozoru meblom zupełnie nowe życie. Wbrew pozorom klasyczne, wiekowe meble tego typu mogą stanowić naprawdę piękne uzupełnienie aranżacji każdego mieszkania, a profesjonalnie odrestaurowane będą służyć przez naprawdę długi czas.

Oczywiście podstawą jest tutaj zawsze wyszukanie na rynku dobrych specjalistów zajmujących się naprawami mebli, ludzi nie tylko doświadczonych, ale także z pasją do swojej pracy. Niedrogie i kompleksowe usługi tapicerskie w Rudzie Śląskiej świadczy firma TAPICER 'KA. Przy jej wyborze można mieć zawsze pewność najwyższej jakości realizacji każdego zlecenia, niezależnie od jego skali czy stopnia uszkodzeń. Firma pracuje na tkaninach, skórach oraz ekoskórach, starając się dopasować swoje usługi do indywidualnych potrzeb Klienta.

Oprócz możliwości oddania mebli do kompleksowej renowacji dostępne są również inne rodzaje prac, w tym między innymi:

  • profesjonalne naprawy mebli, w tym wymiana sprężyn, wypełnień i mechanizmów kanap;
  • wykonywanie nowych obić materiałowych;
  • specjalistyczne czyszczenie mebli.

W przypadku wyjątkowo zniszczonych elementów mebli, na przykład poduszek z fotela, firma może zająć się ich wykonaniem od podstaw, zawsze bardzo dokładnie wzorując się na oryginale. Ze szczegółami wszystkich usług można zapoznać się już teraz, zaglądając na stronę internetową tapicer-ka.pl.

Istotną zaletą tych usług tapicerskich realizowanych na terenie Rudy Śląskiej jest bardzo mocne nastawienie na potrzeby Klienta. Doświadczeni pracownicy starają się zawsze sprostać oczekiwaniom każdej osoby, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby oraz przedstawione projekty. To także fachowe doradztwo techniczne, a więc pomoc przy wyborze najlepszej dla danego przypadku opcji renowacyjnej. Indywidualnie jest również ustalany cennik wszystkich prac.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Wesołe Przedszkole

tapetuj.pl Sklep internetowy

Iluzjonista Konrad Mościński

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.