Tartak Rybojady Lidia Kapała


Belki dąb - Tartak Rybojady Lidia Kapała

Dodano: 2019-04-14

WWW: https://www.tartakrybojady.pl/

Telefon: 665 550 009

Miejscowość: Rybojady

Adres: Rybojady 15

Kod pocztowy: 66-320

Źródło: https://www.tartakrybojady.pl/oferta/tarcica-lisciasta/


Autor: Natasza TomaszewskaOpis:


Właściwości materiałów konstrukcyjnych wpływają na możliwość zastosowania wykonanych z nich produktów. Decydują także o jakości przedmiotów oraz ich żywotności czy dopuszczonych sposobach wykorzystywania. Z tego powodu surowiec produkcyjny powinien odznaczać się cechami, które będą świadczyć o jego solidności. W stolarstwie i budownictwie najczęściej stosuje się gotowe belki z dębu. Ich ogromna popularność wynika przede wszystkim z wysokiej jakości  tego typu drewna, która zapewnia możliwość wykonywania trwałych konstrukcji. Dodatkowo, jest to materiał estetyczny, którego design jest przyjemny dla oka.  

Najwyższa jakość tylko z certyfikatem

W budownictwie i stolarstwie nie ma mowy o półśrodkach i tzw. prowizorce. Materiały konstrukcyjne powinny odznaczać się solidnością, która gwarantuje długotrwałe możliwości użytkowania produktów z nich wykonanych. Tartak Rybojady zajmuje się produkcją profesjonalnej tarcicy dębowej, która odznacza się najwyższą jakością. Jest to możliwe nie tylko dzięki starannie wykonywanej pracy podczas obróbki dębowych elementów, ale wynika to również z korzystania jedynie z najlepszej jakości surowców. Drewno, z którym obcują pracownicy zakładu, pochodzi jedynie z certyfikowanych lasów, które cechują się potężnymi i zdrowymi okazami. Uprawa w takich miejscach przebiega z zachowaniem wszystkich europejskich standardów, które gwarantują najwyższą jakość. To właśnie dlatego tarcica z tego tartaku jest tak solidna i nadaje się zarówno do budownictwa lądowego, jak i wodnego. 

Dąb na czasie

Deski uzyskiwane z dębu stanowią najbardziej popularny materiał budowlany i stolarski. Wynika to z właściwości tego surowca, które łączą olbrzymią funkcjonalność z estetyką. Mowa tu o wytrzymałości, możliwości uzyskania z drewna niemal dowolnego kształtu, swobodzie przeprowadzania impregnacji oraz pięknie, które wynika z wyjątkowej barwy i ułożenia słojów. Cechy te sprawiają, że dębowy materiał konstrukcyjny idealnie nadaje się do produkcji mebli, które będą praktyczne, a jednocześnie ozdobią każde wnętrze. 

 

 Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

STIER S.C.

AKP PROGRESS Spółka z o.o.

Dźwigi Maciejewski

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.