TECHMASZ - Cezary Kalinowski


Wytwornica pary | TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Dodano: 2020-09-04

WWW: https://maszyny-szwalnicze.pl/

Telefon: 601827771

Miejscowość: Białystok

Adres: Niska 3

Kod pocztowy: 15-666

Źródło: https://maszyny-szwalnicze.pl/wytwornice-pary/595-wytwornica-pary-rotondi-32-l-inox.html


Autor: Witold PawlakOpis:


Firma TECHMASZ - Cezary Kalinowski to bardzo dobrze zaopatrzony sklep z urządzeniami przemysłowymi, które niezbędne są w wielu halach produkcyjnych czy zakładach usługowych. Można w nim znaleźć niemal wszystkie maszyny, jakich używa się w takich miejscach. Istotne, że przedsiębiorstwo współpracuje tylko z najlepszymi producentami. Są to marki cenione na całym świecie, słynące z niezawodności, łatwej obsługi, imponującej żywotności pozwalającej na korzystanie z poszczególnych produktów przez lata. Wśród nich można wymienić między innymi Brother, Battistella, Rotondi czy Siruba. Zakupy w tym miejscu stwarzają zatem gwarancję wyposażenia swojego miejsca pracy w możliwie najlepsze narzędzia.

Obsługę tworzy kadra doświadczonych specjalistów doskonale rozeznanych w asortymencie, który jest proponowany klientom. Dzięki temu każdy kontrahent może liczyć na fachową pomoc w zakresie wyboru najlepszego dla siebie modelu. Osoby, które korzystały z oferty, z uznaniem wypowiadają się o niskich cenach w stosunku do najwyższej jakości urządzeń. Zakupy możliwe są w trybie stacjonarnym w siedzibie znajdującej się w Białymstoku, a także zdalnie za pośrednictwem internetu lub składania zamówień telefonicznych. Współpraca z renomowanym zespołem spedycyjnym sprawia, że towar jest bezpiecznie i szybko dowożony do miejsca wskazanego przez kupca.

Katalog powinien przejrzeć każdy, komu potrzebna jest profesjonalna wytwornica pary. W firmie można znaleźć szerokie możliwości wyboru tego typu maszyn. Jedną z nich jest ciesząca się olbrzymią popularnością ROTONDI MINI 3 INOX 3,2L. 

Sprzęt sprawdzi się zarówno w przypadku małych punktów krawieckich, jak i dużych firm odzieżowych świadczących usługi masowe. Moc grzałki zamontowanej w tej wytwornicy wynosi aż 1300 W, ciśnienie robocze 3 bary, a moc żelazka 800 W. To parametry gwarantujące efektywną pracę. 

W sklepie dostępne są również inne modele. Można znaleźć nawet takie, które dysponują funkcją automatycznego dozowania pary, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, znacznie ułatwiającym obsługę. 

 Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Kolmat

Master Dawid Kaczyński

Adwokat Mirosław Dęmski

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.