TIGLED


Neon flex

Dodano: 2021-08-24

WWW: https://tigled.pl

Telefon: 784 664 484

Miejscowość:

Adres:

Kod pocztowy: -

Źródło: https://tigled.pl/neon/


Autor: Ryszard Maciejewski


Opis:


Jedną z najbardziej eleganckich form reklamy jest oświetlenie neonowe znane nie od dziś. Właściciele lokali, którzy je wykorzystują, cieszą się zwiększonym zainteresowaniem swoją ofertą oraz większą liczbą klientów odwiedzających kawiarnie, restauracje lub puby. Tego typu reklama outdoorowa sprawdza się w każdej przestrzeni publicznej i prezentuje się zjawiskowo. Daje szansę zaprezentowania oferty szerokiemu gronu, a wszystko to niewielkim kosztem. Neony nie niszczą się na skutek czynników atmosferycznych i nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych.

 

Najczęściej wykorzystuje się je do eksponowania nazwy sklepu, lokalu lub innej firmy. Specjaliści zalecają, by były one możliwie jak najkrótsze, tak by odczytywanie komunikatów nie sprawiało problemów. Ponadto krótkie treści zapadają w pamięć, co jest podstawą skutecznej promocji. Neony zapewniają jedyne w swoim rodzaju efekty wizualne, a ich cena zależy przede wszystkim od materiału użytego na etapie produkcyjnym. Reklama świetlna ułatwia także dotarcie do lokalu po zapadnięciu zmroku.

 

Tworzeniem estetycznych i wytrzymałych neonów zajmują się pracownicy przedsiębiorstwa Tigled, którzy od lat sprzedają nowoczesne nośniki na każdą kieszeń. Przyjmują one formę napisów lub grafik dopasowanych do charakteru działalności prowadzonej przez klienta. Produkty te odznaczają się żywotnością, która sprawia, że mogą świecić przez długie godziny bez ryzyka przepalenia czy zniszczenia poszczególnych elementów. Na ofertę firmy składa się neon flex zdobiący biurowce, dyskoteki oraz inne obiekty.

 

Obecnie produkowane reklamy świetlne nie tylko wyglądają elegancko, ale też są wyjątkowo solidne. To dobre rozwiązanie dla oszczędnych, ponieważ nie zużywają one dużych ilości energii i szacuje się, że mogą świecić nawet przez kilka lat. Diody wyróżniają się na tle zwykłych szyldów i zwiększają zainteresowanie daną ofertą. Część z nich jest wyposażana w dodatkowe efekty polegające na migotaniu lub zmianie koloru emitowanego światła. Cena neonów jest znacznie niższa od innych nośników dostępnych na rynku.

 Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Twój redaktor

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.