Uni-logistics Sp. z o.o.


Jaka firma logistyczna oferuje magazynowanie towarów?

Dodano: 2022-11-19

WWW: https://unilog.eu

Telefon: 58 667 99 99

Miejscowość: Gdynia

Adres: Polska 19

Kod pocztowy: 81-339

Źródło: https://unilog.eu/usluga/obsluga-magazynowa/


Autor: Dariusz SadowskiOpis:


Dzięki otwarciu się kraju na świat coraz więcej polskich przedsiębiorstw podejmuje współpracę z zagranicznymi kontrahentami. Niemal każde potrzebuje szeroko zakrojonej pomocy logistycznej cenionych w branży firm spedycyjnych. Im szerszy zakres usług dane przedsiębiorstwo może zaoferować, tym większe powodzenie ma wśród klientów.

Od wielu lat działa na rynku gdyńska firma zdolna zorganizować każdy rodzaj transportu. Obsługuje ładunki całopojazdowe i drobnicowe, lądem, wodą i powietrzem. W ofercie ma przewóz ładunków zwykłych i wymagających stworzenia szczególnych warunków, np. temperatury kontrolowanej. Nie jest dla niej problemem zorganizowanie spedycji i transportu ładunków ponadnormatywnych wraz z załatwieniem wszelkich zgód i formalności. Klienci mogą również liczyć na przewóz towarów Nowym Jedwabnym Szlakiem oraz zorganizowanie transportu intermodalnego. 

Lista usług przytoczona powyżej nie jest pełna i dotyczy jedynie spedycji i transportu. Tymczasem należałoby ją uzupełnić o sprzedaż i wynajem rozmaitych kontenerów, obsługę celną oraz magazynowanie towarów. Firma ta ma własne magazyny wysokiego i czasowego składowania mieszczące się w Gdańsku i Pruszkowie. Są to nowoczesne obiekty, wyposażone w niezbędne oprogramowanie, ale współpracuje również z wieloma partnerami dysponującymi przestrzenią magazynową na terenie całego kraju.

Jeżeli klient ma taką potrzebę, przedsiębiorstwo dostępne pod linkiem unilog.eu zaopiekuje się jego towarem zgodnie z oczekiwaniami. W ofercie ma składowanie regałowe i blokowe oraz usługi z zakresu logistyki kontraktowej, w tym:

  • rozformowanie kontenerów,
  • paletyzację,
  • przepakowanie,
  • przeładunek,
  • etykietowanie

i wiele innych czynności realizowanych przez doświadczonego operatora.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Tapestry

Agroturystyka Koziołkowo

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.