VDL SERVICE


Czym są napinane sufity sprzedawane we Wrocławiu?

Dodano: 2022-03-12

WWW: https://vdlservice.pl

Telefon: 736 603 898

Miejscowość: Wrocław

Adres: Al. Gen. Józefa Hallera 190

Kod pocztowy: 53-203

Źródło: https://vdlservice.pl/oferta/


Autor: Jagoda SadowskaOpis:


Sufity napinane są polecane miłośnikom niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. Montuje się je pod „zwykłym” sufitem, a do ich produkcji wykorzystuje się termokurczliwą folię PCV, nieco rzadziej materiał poliestrowy. Konstrukcje tworzy się na indywidualne zamówienie klientów, dzięki czemu wpasowują się one w ewentualne krzywizny ścian. Folię tego typu nakłada się poprzez jej naciąganie i nagrzewanie do wysokich temperatur. Szacuje się, że montaż napinanych sufitów nie przekracza zazwyczaj kilku godzin i nie wiąże się z koniecznością usuwania wszystkich rzeczy lub mebli z pomieszczenia. Do ich produkcji wykorzystano wodoodporne i ognioodporne materiały, których utrzymanie w czystości jest bardzo łatwe.

Poszczególne elementy są przygotowywane na zamówienie z uwzględnieniem wymiarów pomieszczenia przesyłanych przez klientów. Ważne w tym przypadku jest zmierzenie nie tylko ścian, ale i przekątnych. Specjaliści zajmujący się takimi realizacjami pracują w przedsiębiorstwie VDL Service we Wrocławiu. Sufity, jakie proponują, odnajdują się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Materiały użyte do produkcji są bardzo trwałe. Podczas montażu specjaliści wykorzystują gorące powietrze wytwarzane przez specjalne nagrzewnice, co zwiększa ich elastyczność i wpływa na łatwość dopasowywania do sufitu. Oferowane konstrukcje zapewniają niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Występują w wielu wariantach kolorystycznych i pozwalają ukryć mankamenty, takie jak łuszcząca się farba, wgniecenia, widoczne rury czy nierówna powierzchnia sufitu. Na folię można nanosić także wybrane przez siebie wzory, co daje możliwość zaprojektowania jedynego w swoim rodzaju wnętrza.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Perfect Bust

LUPU s.c.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.