Vernus Sp. z o.o.


Który producent paszy dla zwierząt oferuje wyroby bez GMO?

Dodano: 2023-12-10

WWW: https://vernus-pasze.pl

Telefon: 798347757

Miejscowość: Pabianice

Adres: Partyzancka 60

Kod pocztowy: 95-200

Źródło: https://vernus-pasze.pl/


Autor: Kornelia Duda


Opis:


Chcąc utrzymać hodowane przez siebie zwierzęta w pożądanej kondycji, ich właściciele rozglądają się na rynku za paszami, które zapewnią im dobre zdrowie i będą wspomagać w najtrudniejszych dla nich okresach. Prawidłowo zbilansowana dieta stad hodowlanych uchroni je przed chorobami, dostarczając niezbędne składniki odżywcze. Dzięki temu wzrośnie również rentowność gospodarstwa.

Od kilku lat działa na rynku łódzka firma, oferująca najwyższej jakości mieszanki paszowe z wysokiej jakości surowców kupowanych są od lokalnych producentów. Vernus Sp. z o.o. wspiera zatem lokalne rolnictwo, oczekując w zamian wysokiej jakości materiału do produkcji, w tym soi, lnu oraz łubinu bez modyfikacji genetycznej.

Chociaż ten producent paszy dla zwierząt działa na rynku dopiero od roku 2016, jego wyroby cieszą się ogromnym uznaniem wśród hodowców. Zawierają mnóstwo składników odżywczych, zapewniających bydłu czy trzodzie chlewnej doskonały rozwój i ochronę przed najczęściej występującymi chorobami. Firma ta dostarcza wysokiej jakości pasze hodowcom z branży mleczarskiej i mięsnej, które dzięki temu dostarczą na rynek produkty najwyższej jakości, wolne od chemicznych substancji. 

W składzie mieszanek paszowych nie ma konserwantów, wzmacniaczy smaku, pestycydów czy innych szkodliwych chemikaliów, które miałyby negatywny wpływ nie tylko na same zwierzęta, ale także na produkty wytwarzane z ich mięsa i mleka. Dostępne w ofercie pasze są najlepszą opcją dla hodowców chcących, aby ich stada żywione były ekologicznymi świeżymi pokarmami.

Przedsiębiorstwo to wykorzystuje wiedzę i doświadczenie ekspertów z zakresu hodowli zwierząt oraz ich żywienia, dlatego stosowane w produkcji ich pasz receptury są nieustannie ulepszane, aby sprostać oczekiwaniom rynku. Poza paszami dla bydła mlecznego i mięsnego oferuje także najwyższej jakości dodatki paszowe o istotnym wpływie na zdrowie oraz kondycję trzody chlewnej i drobiu. Oferowane przez nie, doskonale zbilansowane produkty zawierają mnóstwo:

  • mikro i makroelementów,
  • witamin,
  • białek,
  • aminokwasów

i innych składników odżywczych, gwarantujących wysoką wydajność i odporność na choroby karmionych nimi zwierząt.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

SANKRA

Communication Corner

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.