WECREO


Komu powierzyć tworzenie kursów e-learningowych?

Dodano: 2023-10-17

WWW: https://wecreo.com

Telefon: 664 113 911

Miejscowość: Warszawa

Adres: al. Jana Pawła II 27

Kod pocztowy: 00-867

Źródło: https://www.wecreo.com/kursy-e-learningowe


Autor: Witold PawlakOpis:


E-learning zdobywa obecnie coraz większą popularność. Warto dotrzymać kroku konkurencji, a także zapewnić wygodę nauki swoim klientom, ale też pracownikom. To ostatnie dotyczy pracodawców chcących czy potrzebujących dokształcać swoich pracowników. Obecnie można to robić w sposób znacznie lepszy i ekonomiczniejszy niż klasyczny, tj. wysyłając ich na spotkania, często wyjazdowe, bądź organizując je u siebie w firmie. Z pomocą przychodzą nowe technologie.

Oczywiście szkolenia w formie e-learningu, czyli uczenia się zdalnie, online czy offline, mogą przyjmować różne formy, jak oglądanie nagrań, które mają tę zaletę, że można je odtwarzać wielokrotnie, czy też korzystanie z materiałów tekstowych. Jednak możliwości jest o wiele więcej, a szczególnie ich wiele daje firma Wecreo, tworząca specjalne platformy do szkoleń zdalnych. Na inwestycję w takie rozwiązanie warto zdecydować się zwłaszcza wtedy gdy często potrzebuje się szkolić swoich pracowników. Platformy mają budowę modułową, można zawsze dodawać do nich nowe treści. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest też fakt, że istnieje możliwość wytyczania indywidualnych ścieżek edukacyjnych dla poszczególnych pracowników czy ich grup. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ wymogi dotyczące poszczególnych stanowisk czy działów mogą być bardzo różne.

Z pewnością wielu przedsiębiorców uzna, że tworzenie kursów e-learningowych znajduje się w zakresie ich możliwości - można to powierzyć na przykład działowi informatyków. Jednak doświadczona w tej dziedzinie firma na pewno spisze się o wiele lepiej. Poza tym ma gotowe rozwiązania, które następnie personalizuje, nie tylko poprzez umieszczanie dostarczonych przez klienta treści szkoleniowych, ale też dostosowanie formy, elementów, jakie zlecający chce mieć na platformie itp. Dzięki temu szkolenia są przygotowywane szybko.

Co więcej, doświadczony realizator niejednokrotnie niż jego klienci wie, jak tworzyć szkolenia, by były maksymalnie angażujące. Jest to bardzo ważne, inaczej bowiem może się okazać, że nawet dokładne przeczytanie, wysłuchanie czy obejrzenie wszystkich materiałów nie sprawi, że wiele cennej wiedzy zostanie w głowie - z powodu znużenia. Firma wie, jak temu zapobiegać, poza tym stawia na sprawdzanie zdobytej w czasie szkolenia wiedzy - działy czy całe moduły mogą kończyć pytania kontrolne czy nawet quizy.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.