WZA


Jak działa program do głosowania online?

Dodano: 2023-11-04

WWW: https://wza-online.pl/

Telefon: +48 61 6661977

Miejscowość: Poznań

Adres: KowalewicKa 12

Kod pocztowy: 60-002

Źródło: https://wza-online.pl/


Autor: Natasza TomaszewskaOpis:


Obecnie coraz więcej czynności jest wykonywanych za pośrednictwem internetu. To prosty i wygodny sposób komunikowania się, robienia zakupów i dokonywania płatności, a nawet poznawania nowych osób. Dzięki nowoczesnym technologiom można usprawnić wiele procesów, które do tej pory odbywały się wyłącznie stacjonarnie. Mowa tutaj choćby o przeprowadzaniu różnego rodzaju głosowań. Na stronie dostępnej pod adresem wza-online.pl można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat innowacyjnych systemów umożliwiających obsługę głosowań online. 

Gdzie znajduje zastosowanie program do głosowania przez internet?

Wykorzystanie nowoczesnego systemu oddawania i zliczania głosów jest praktycznie nieograniczone. Najczęściej z poznańską marką współpracują samorządy i zarządy spółek (aplikacja jest stosowana podczas m.in. posiedzeń i walnych zgromadzeń), a także organizatorzy różnego rodzaju zebrań i konferencji. Dotychczas z usługi skorzystały takie instytucje i firmy jak m.in. KGHM Polska Miedź, Spółdzielcza Grupa Bankowa, Polska Agencja Prasowa, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Krajowa Rada Komornicza (pełna lista jest dostępna na stronie producenta).

Proponowany program do głosowań online WZA24 ma wiele zalet, takich jak m.in.:

  • dostęp z każdego miejsca na świecie (wystarczy laptop lub tablet i łącze internetowe),
  • obsługa wszystkich typów głosowań (m.in. za/przeciw/wstrzymuję się oraz opcja wielokrotnego wyboru odpowiedzi),
  • obsługa pełnomocników z jednego urządzenia,
  • zgodność z KSH,
  • dwujęzyczny interfejs (polski i angielski),
  • możliwość dopasowania funkcji systemu do indywidualnych potrzeb klienta.

Jakie urządzenia są wykorzystywane podczas głosowania online?

Innowacyjny system WZA24 może być użytkowany na dowolnym sprzęcie, w tym m.in. tabletach, smartfonach, laptopach oraz specjalnych pilotach. Program jest w całości zarządzany przez przeglądarkę i nie wymaga instalacji zewnętrznego oprogramowania. Co ważne, proponowany system może zostać zintegrowany z wykorzystywanymi podczas zebrania czy konferencji systemami transmisji. Producent w ramach współpracy zapewnia dostęp do 5 tysięcy bezprzewodowych pilotów do głosowania z 7 przyciskami oraz szyfrowaną komunikacją radiową. Ponadto firma dysponuje 500 terminalami do głosowania i 100 tabletami. Wszystkie urządzenia są proste w użyciu.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.