Yasumi Chełm


Yasumi Chełm • Depilacja laserowa Chełm

Dodano: 2020-02-21

WWW: https://chelm.yasumi.pl/

Telefon: 695 88 88 98

Miejscowość: Chełm

Adres: Lwowska 79a

Kod pocztowy: 22-100

Źródło: https://chelm.yasumi.pl/zabiegi/laser-diodowy-dio-shiro/574


Autor: Gabriel MrózOpis:


W dzisiejszych czasach wiele osób żyje w nieustannym biegu, co oznacza, że często brakuje im dnia na dbanie o swój wygląd oraz urodę. Doba wydaje się za krótka, dlatego szukają  sposobów na skuteczne oraz szybkie pozbycie się zbędnego owłosienia, które z powodzeniem zastąpią tradycyjne maszynki, bolesne depilatory oraz skomplikowane w użyciu woski.

Sposobem na zaoszczędzenie czasu oraz zapewnienie sobie idealnie gładkiej skóry jest zabieg, jaki wykonywany jest w gabinecie kosmetycznym Yasumi. Oferowana tutaj depilacja laserowa w Chełmie to cykl zabiegów, które skutecznie usuwają włosy z różnych części ciała. Metoda ta pozwala trwale wyeliminować owłosienie, a dzięki laserowi diodowemu Dio Shiro depilacja jest właściwie bezbolesna. Urządzenie to jest bowiem wyposażone w specjalny system chłodzący, co czyni zabieg komfortowy dla każdego klienta, sprawdzi się nawet w przypadku osób, które posiadają niski próg bólu. Za pomocą tego lasera możliwe jest pozbycie się włosków zarówno z okolic twarzy, jak i całego ciała, co sprawia, że zapalenie mieszków włosowych, konieczność regularnego golenia oraz wrastające włosy przestają być problemem. Najlepsze rezultaty osiąga się, jeśli podda się serii kilku zabiegów w odstępstwie od czterech do ośmiu tygodni.

W tym gabinecie kosmetycznym dba się o dobro każdego klienta, a profesjonaliści wykonują zabieg usuwania owłosienia z należytą troską o jego bezpieczeństwo. Na początku dokładnie bada się stan skóry oraz kolor i grubość włosa, co sprawia, że można dobrać jak najlepsze parametry wiązki lasera. Każdy zabieg jest wtedy indywidualnie dostosowany do każdego klienta, dzięki czemu jest skuteczny. 

Zabieg usuwania włosów jest doskonałym sposobem na zaoszczędzenie czasu,  a jego efekty są trwałe, co daje pełną satysfakcję z jego efektów. Nie każdy jednak może go wykonać, gdyż istnieją przeciwwskazania, które wykluczają jego stosowanie.  Są to między innymi ciąża oraz karmienie piersią, a także opryszczka, łuszczyca, mocna opalenizna oraz inne problemy skórne.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

EFEKT - szkoła języków obcych

Speed Car - stacje kontroli pojazdów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.