Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER


Big bagi - Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER

Dodano: 2018-11-14

WWW: https://bigbag.izomer.com.pl/

Telefon: 63 262 68 11

Miejscowość: Koło

Adres: Czołowo 1

Kod pocztowy: 62-600

Źródło: https://bigbag.izomer.com.pl/oferta/


Autor: Radosław Mróz


Opis:


Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Zakład Produkcyjno Handlowy IZOMER, który od 25 lat specjalizuje się w produkcji worków Big Bag. Produkowane przez firmę Big Bagi czy też kontenery elastyczne, mają szerokie zastosowanie, nie tylko w transporcie czy w przechowywaniu materiałów sypkich bądź produktów żywnościowych, ale też substancji chemicznych, w tym tych niebezpiecznych i łatwo palnych. Warto zapoznać się bliżej z ofertą firmy i z rodzajami produkowanych przez firmę opakowań. Na nowoczesnej linii technologicznej, która jest cały czas unowocześniana, produkowane są, m.in.;

  • worki o dużej pojemności zarówno te jednorazowe, jak i wielokrotnego użytku
  • worki ze stabilizatorami wewnętrznymi, które się nie odkształcają
  • worki z atestem UN
  • worki przepuszczające powietrze, inaczej nazywane oddychającymi
  • i wiele innych, w sumie to blisko 10 wzorów różnych opakowań.

Nie wiedzą Państwo, co wybrać? Konsultanci firmy chętnie służą pomocą i doradztwem w kwestii wyboru odpowiednich opakowań. Co do zasady worki, które się nie odkształcają, specjaliści firmy polecają do magazynów, dzięki nim można lepiej zarządzać dostępną powierzchnią magazynową i zaoszczędzić nawet do ok. 30 procent powierzchni. Natomiast worki oddychające dedykowane są do transportu produktów żywnościowych, takich jak warzywa, owoce, przyprawy i wiele innych, worki z atestem UN zaś dedykowane są do przewozu materiałów niebezpiecznych.

Rekomendowana firma działa na rynku od początku lat 90-tych XX wieku i nieustanie poszerza swoją ofertę, wszystko po to, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, i to niewątpliwie się udało!

Wchodząc na internetową stronę firmy bigbag.izomer.com.pl, nie tylko zapoznasz się z bogatą ofertą produkowanych opakowań, ale dowiesz się też, że firma i jej produkty zyskały wiele wyróżnień, tak krajowych, jak i międzynarodowych. Do tych najważniejszych wyróżnień można zaliczyć, choćby takie wyróżnienia, jak:

  • Rzetelna Firma
  • Przedsiębiorstwo Fair Play
  • Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich TAROPAK 2001.


Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.