Zespół Śląskiego Ośrodka Psychoterapii


https://sop-psychoterapia.pl/ • Poradnia zdrowia psychicznego Bielsko

Dodano: 2021-04-01

WWW: https://sop-psychoterapia.pl/

Telefon: 797 408 351

Miejscowość: Bielsko-Biała

Adres: Emilii Plater 18a

Kod pocztowy: 43-300

Źródło: https://sop-psychoterapia.pl/


Autor: Witold PawlakOpis:


Poradnia psychologiczna ze Śląska pomaga osobom, które wypaliły się zawodowo, czują się wyczerpane i dopadła ich depresja czy też kłopoty rodzinne. Ośrodek zatrudnia specjalistów z wielu dziedzin między innymi:

  • psychoterapeutów,
  • pedagogów,
  • mediatorów,
  • psychologów dziecięcych,
  • coachów.

To dzięki nim centrum może zaoferować wszechstronne i wielotorowe wsparcie. Tylko wówczas będzie ona skuteczna. Doświadczona kadra najpierw zapoznaje się z problemami swoich pacjentów, a następnie stara się im pomóc. Do każdej osoby, która się do nich zgłasza, podchodzi indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Po wnikliwej konsultacji stawiana jest diagnoza i ustala się optymalny plan terapii, częstotliwość spotkań oraz ich długość. Psychoterapia to jedna ze skuteczniejszych metod postępowania terapeutycznego. Dlatego bardzo chętnie uczestniczą w niej osoby w każdym wieku, które potrzebują pomocy specjalisty.

Śląska poradnia zdrowia psychicznego z Bielska prowadzi sesje indywidualne, rodzinne, a także dla par i małżeństw. Wśród świadczonych usług jest też konsultacja wychowawcza i zajęcia psychologiczne dla dzieci. To najmłodsi są często bezradni wobec wielu problemów, z jakimi zmagają się w szkole czy w domu. Tylko specjalistyczna pomoc w miłej i przyjaznej atmosferze może im skutecznie pomóc. Pacjenci ośrodka mają zapewnione doskonałe warunki i pełną dyskrecję.

Na stronie internetowej sop-psychoterapia.pl można zapoznać się z kompleksową ofertę poradni oraz z cennikiem świadczonych usług. Każda konsultacja ma określony czas trwania, i tak na przykład: terapia indywidualna trwa 50 minut, dla par 60, a dla rodzin 90 minut. Wizytę można umawiać telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego, a także pisząc e-mail z zapytaniem.

Jest też możliwość skorzystania z porady online. Każdy sam może wybrać dogodną formę wsparcia. Spotkania ze specjalistą odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu lub raz na 14 dni. W ośrodku są doskonałe warunki do prowadzenia zajęć terapeutycznych indywidualnych, a także dla pacjentów wymagających terapii grupowej.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Wesołe Przedszkole

tapetuj.pl Sklep internetowy

TAPICER 'KA Olga Hulbój

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.