Zielone Tarasy


Lokale weselne

Dodano: 2020-04-27

WWW: https://www.zielone-tarasy.eu/

Telefon: 12 631 13 00

Miejscowość: Kraków

Adres: aleja Juliusza Słowackiego 64

Kod pocztowy: 30-004

Źródło: https://www.zielone-tarasy.eu/o-nas/sala-weselna


Autor: Natan WasilewskiOpis:


Nie od dziś wiadomo, że za udane przyjęcie weselne w dużej mierze odpowiada wybrana restauracja. I to nie tylko pod względem lokalizacji i przygotowanych dekoracji, ale przede wszystkim serwowanego menu oraz jakości usług, w tym nastawienia obsługi. Właśnie dlatego tak ważne jest, by przed ostatecznym wyborem, poznać opinie dotychczasowych klientów i porozmawiać z właścicielami restauracji. Dobrą opcją jest również samodzielne sprawdzenie dostępnego menu, odwiedzając kilkukrotnie lokal wraz z rodziną i znajomymi.

Wymarzone przyjęcie w samym sercu Krakowa

Lokale weselne w Krakowie co roku przeżywają prawdziwe oblężenie i to nie tylko przez lokalnych mieszkańców, ale również osoby przyjezdne, które wymarzyły sobie ślub w tym wyjątkowym mieście. Warto z pewnością postawić na restaurację Zielone Tarasy, która mieści się w samym centrum Krakowa, dzięki czemu zaproszeni goście mogą zachwycać się pięknymi widokami z dostępnej w lokalu oranżerii i klimatycznego tarasu. Oprócz walorów estetycznych restauracja może pochwalić się smacznymi daniami, które przygotowywane są wyłącznie ze świeżych i naturalnych składników. Kucharz może także zaserwować specjalne posiłki dla osób, które nie jedzą mięsa oraz nie tolerują glutenu. Można więc pozytywnie zaskoczyć zaproszonych gości, dla których przyrządzone będą indywidualne dania. Oczywiście także na dzieci czekają smaczne i zdrowe posiłki.

Sala weselna pomieści naprawdę sporo gości i pozwoli na swobodne przemieszczanie się oraz udaną zabawę do białego rana. Część uczestników z pewnością będzie chętnie korzystać również z tarasu, z którego rozprzestrzenia się przepiękny widok na cały Kraków oraz Bieszczady. Na stronie internetowej lokalu można zapoznać się ze szczegółową ofertą organizacji przyjęć weselnych oraz z galerią zdjęć z dotychczasowych imprez okolicznościowych. Jeśli chodzi o dekoracje, to właściciel zapewnia, że sala może być przystrojona według wskazówek i oczekiwań klientów, ale pracownicy służą również swoim doświadczeniem i pomysłami.Dodaj komentarz:Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

prace.edu.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Stalgar

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.